Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Software recuperare foldere

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
remus43

remus43

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 905
  • Înscris: 11.05.2016
Am mai intrebat dar nu am primit raspuns, scuze daca ridic un nou topic dar sunt disperat, am nevoie de un software bun de recuperat fisiere sterse, dar sa aiba posibilitatea sa recupereze din foldere, sa ma lase sa aleg de unde sa caute, sa nu aiba doar posibilitatea de a cauta in partitii sau doar pe intreg hdd-ul, deoarece dureaza prea mult si gaseste si fisiere sterse de alta data de care nu am nevoie, doar din cateva foldere am nevoie, multumesc mult.

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,333
  • Înscris: 01.12.2001
Ai primit raspuns
http://forum.softped...4#entry19902738

Nu deschide in fiecare zi cate un topic pt aceeasi problema

#3
remus43

remus43

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 905
  • Înscris: 11.05.2016

View Postdorin_2k, on 26 septembrie 2016 - 14:46, said:

Ai primit raspuns
http://forum.softped...4#entry19902738

Nu deschide in fiecare zi cate un topic pt aceeasi problema
Pai nu mi-a spus nimeni de asa un soft, imi arati unde este un asa soft sa caute in folder doar ?

#4
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Ti s-au recomandat deja aplicatii pentru recuperare fisiere sterse care in afara diferentei de interfata procedeaza in mod asemanator. Nu exista "software mai bun" pe aceasta linie. La tine problema este de alta natura, asa cum ti-am spus: HDD defect, sistem de fisiere compromis sau date suprascrise (desi aceasta ziceai ca aceasta nu s-a intamplat). Daca datele sunt suprascrise, atunci nu mai ai cum sa le recuperezi (decat eventual, fragmente din ele cu ajutorul unui disk editor pe care sa le pui manual cap la cap).
Daca acele date sunt foarte importante, atunci faci o imagine 1:1 la acest HDD, apoi incerci aplicatii capabile sa recupereze toate datele care sunt recuperabile. Gasesti referiri la ele in topicul anterior.
Sau apelezi la un profesionist...
Cum nu sunt permise mai multe subiecte pe aceasta tema, topicul de fata se inchide.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate