Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

bypass google acount

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014
salut,stie cineva o metoda pentru bypass google acount pentru s6 edge plus?android 6.0 nivel de securitate august 2016

#2
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,157
  • Înscris: 18.04.2008
Ai furat telefonul și ți-ai dat seama că e blocat, așa-i?

#3
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,039
  • Înscris: 26.04.2007
pune si tu o poza cu ecranul telefonului in care sa se vada IMEI-ul Posted Image (?!)
si o poza dupa actul de achizitie in care sa se vada IMEI-ul ....

poate ai sanse sa te bage cineva in seama Posted Image)))

Edited by Mihai_3, 26 September 2016 - 14:49.


#4
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
nici telefoane nu mai stiti sa furati? Sa mor eu tot ce inseamna android poate sa aiba si mama securitatii ca tot il resetez

#5
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
Gasesti tutoriale pe you tube.

#6
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014
nu va mai balegati pe voi atat ma atotstiitorilor,eu am intrebat,daca stie vreo unu sa raspunda,daca nu asta e,e problema cuiva daca am furat sau nu telefonul?eu am dat o resetare si cere un cont google. eu_Decebal am incercat zeci de metode de pe you tube

#7
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
Nu trebuie sa te superi pe colegii mei ca sunt suspiciosi. Nu vor sa ajute un posibil hot. Eu cred ca hotul care fura un astfel de telefon stie deja cum se face treaba sau e in legatura cu niste baieti mai destepti ca el si nu intreaba pe forumuri.

#8
Minimalistul

Minimalistul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 844
  • Înscris: 13.02.2016
@Initiator - Ceva-i putred la mijloc. Te-ai dat singur de gol ca telefonu' e furat. Iar daca zici ca cere cont "Goagal" de ce nu-i introduci unul? Sau chiar doua, "coante".

Edited by Minimalistul, 26 September 2016 - 15:31.


#9
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014
telefonul e al unei colege de munca,e cumparat din anglia,se misca greu si i-am spus eu sa-i dea o resetare,telul a fost luat la abonament si ea nu stie nimic de nici un cont

#10
Minimalistul

Minimalistul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 844
  • Înscris: 13.02.2016

View Postsebastiansebi, on 26 septembrie 2016 - 15:29, said:

telefonul e al unei colege de munca,e cumparat din anglia,se misca greu si i-am spus eu sa-i dea o resetare,telul a fost luat la abonament si ea nu stie nimic de nici un cont
Si acuma iti cere un cont Google cu care sa te loghezi, pe care poti sau nu sa-l bagi. Daca nu-l bagi, nu poti sa folosesti Google Play. Simplu!

#11
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014

View PostMinimalistul, on 26 septembrie 2016 - 15:32, said:

Si acuma iti cere un cont Google cu care sa te loghezi, pe care poti sau nu sa-l bagi. Daca nu-l bagi, nu poti sa folosesti Google Play. Simplu!

nu mai pot sa folosesc nimic,mortii lui de telefon,sa vezi ce fel ajung eu bun de plata

View PostMinimalistul, on 26 septembrie 2016 - 15:29, said:

@Initiator - Ceva-i putred la mijloc. Te-ai dat singur de gol ca telefonu' e furat. Iar daca zici ca cere cont "Goagal" de ce nu-i introduci unul? Sau chiar doua, "coante".

aici ai dreptate,i-ti dai seama,la aproape 50 de ani si cu un picior varza cum fug eu sa fur telefoane?

#12
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011

View Postsebastiansebi, on 26 septembrie 2016 - 15:40, said:

nu mai pot sa folosesc nimic,mortii lui de telefon,sa vezi ce fel ajung eu bun de plata



aici ai dreptate,i-ti dai seama,la aproape 50 de ani si cu un picior varza cum fug eu sa fur telefoane?
E furgasit din UK de la o colega ... de ce nu merge colega ta cu el de unde l-a cumparat sa-i rezolve aia problemele ? Aaa pai e la tine telefonul ei si ea inca nu stie ...

#13
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
De ce sa ajungi bun de plata? Nu-si stie contul google?

#14
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
toata smecheria e sa intri in settings, de acolo poti face orice
incearca sa activezi Guest account si doar asa sa adaugi ulterior in pasul 2 un cont google al tau

#15
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014

View PostFlat, on 26 septembrie 2016 - 15:44, said:

toata smecheria e sa intri in settings, de acolo poti face orice
incearca sa activezi Guest account si doar asa sa adaugi ulterior in pasul 2 un cont google al tau

toata smecheria era in cutie,scrisa pe o carticica

#16
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008

View PostFlat, on 26 septembrie 2016 - 15:44, said:

incearca sa activezi Guest account si doar asa sa adaugi ulterior in pasul 2 un cont google al tau

Nu ai cum, nu poti trece de aia cu google account (decit prin cine stie ce hackereala majora).

Imi place cum au evoluat lucrurile, de la jucarioare la care avea acces full oricine cu un cablu usb am ajuns ca multe telefoane din ziua de azi sa fie relativ safe fara ca macar userul sa se gindeasca prea mult sa instaleze ceva, sa faca ceva setari suplimentare, etc.

#17
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
era un bypass cretin de ex. apesi help sau ceva si intri p-acolo in Q&A sau Terms & Conditions, selectezi un cuvant si dai search >> se deschide browserul, de acolo poti intra in meniu si deci in settings > win.

nu stiu daca merge; oricum orice tel se poate suprascrie e o partitie criptata care tine acel ultim cont google, daca ai tool-urile necesare si cunostintele se poate reseta dar se si poate brickui. depinde fff mult de model si de cat de nou e, trebuie ca cineva sa faca aceasta hackuiala prima data, posibil pe xda-devs sa existe solutii

#18
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
"Se poate" foarte frumos pina cind ala care stie cum se poate vrea 1.3 milioane dolari pentru hack. Si asta doar asa ca nu e vorba de ultimul model ci de unul oarescum mai nesigur.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate