Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...
 Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?
 Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 

PS4 GameSharing

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Groz08

Groz08

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.09.2016
Buna seara!Tocmai mi-am achizitionat un PlayStation 4 dar nu dispun de jocuri iar bugetul meu  e destul de redus in acest moment.Am auzit insa de acest GameSharing valabil pe ps4 prin care pot copia un joc downloadat de altcineva.Imi poate explica cineva ce implica  mai exact acest lucru?Si de asemenea ma poate ajuta cineva cu un joc?M-am saturat sa ma uit la consolaPosted Image Posted Image

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,480
  • Înscris: 19.04.2009
Trebuie sa ai un prieten cu PS4 si jocuri cumparate care e dispus sa imparta cu tine

http://www.ign.com/w...ily_and_Friends

De ce ai luat PS4 daca nu ai bani de jocuri?
Mai bine luai un PS3/ xbox360 ca gasesti jocuri mai ieftine noi/sh

#3
Groz08

Groz08

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.09.2016
Am deja ps3 doar ca m-am gandit ca e timpul sa imi cumpar 4.Motivul pentru care am luat-o a fost fiindca eram foarte entuziasmat si nu m-am mai gandit la jocuri...

Momentan nici un prieten nu are ps4...deci no games!!

#4
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,728
  • Înscris: 10.11.2013
vezi pe olx sau pe computergames, poate gasesti jocuri la preturi mici..sau mai vinde din cele de ps3 si vezi ce-ti poti cumpara pentru ps4.

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008

View Postn-amname, on 26 septembrie 2016 - 02:07, said:

vezi pe olx sau pe computergames
...sau pe forumul consolegames.ro. Nu vreau sa le fac reclama, dar cand vine vorba de console, jocuri de console si stiri din lumea consolelor sunt cam nr.1 in Romania.
Chiar daca jocurile sh de acolo au preturi putin mai mari decat pe olx, ai posibilitatea sa afli daca vanzatorul e ok si nu e tepar.

View PostGroz08, on 25 septembrie 2016 - 21:23, said:

Buna seara!Tocmai mi-am achizitionat un PlayStation 4 dar nu dispun de jocuri iar bugetul meu  e destul de redus in acest moment.Am auzit insa de acest GameSharing valabil pe ps4 prin care pot copia un joc downloadat de altcineva.Imi poate explica cineva ce implica  mai exact acest lucru?Si de asemenea ma poate ajuta cineva cu un joc?M-am saturat sa ma uit la consola
GameSharing implica in general un anumit grad de cunostinta intre cel care are jocul si cel caruia vrea sa-i dea share.
Adica nu stiu cine ar fi dispus sa te ajute pe tine gratis daca nu-ti permiti sa dai 260 de lei pe un joc.
Nu am folosit functia asta, dar din ce stiu implica sa te loghezi de fiecare data pe consola ta cu contul celui care iti da share, sau trebuie sa-si seteze contul sau ca principal pe consola ta (ceea ce iarasi nu vei vedea de la un "negru strain").

Fa asa cum spune colegul mai sus, si cumpara-ti jocuri sh. Sunt mult mai ieftine decat luate de noi (la 50% din pretul de magazin sau chiar mai putin).

Edited by Hider141, 26 September 2016 - 07:57.


#6
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Pai e simplu.Vinzi PS3,probabil ai si ceva jocuri la el si strangi niste bani de jocuri pentru PS4.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate