Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Mouse gaming

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
dany88

dany88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 07.03.2009
Salut , ma uit de vreo ora la review-uri pe internet si nu ma pot decide ce mouse pentru gaming  sa cumpar  pana in 150 lei .

Dintre tot ce am gasit eu as alege intre steelseris rival 100 , cougar 300m , a4tech zl5a .

Tin sa precizez ca am avut a4tech si a cedat senzorul dupa un an. MI-a placut enorm mouse-ul si nu stiu daca merita sa il mai cumpar...

Astept niste pareri !
Multumesc anticipat !

#2
XeNonX89

XeNonX89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 20.07.2015
Hai sa imi dau si eu cu parerea:)
Eu am avut A4 tech X7 sOscar sau ceva de genul asta vreo..5 ani.Extraordinar mouse-ul.
Mi-am luat un steelseries..FOARTE BUN mouse-ul ,insa eu nu m-am putut obisnui cu el asa ca l-am donat.
De vreun an de zile am un Razer DeathAdder Chroma.Sunt foarte multumit de el insa..pretul este putin cam mare decat ai tu disponibil,insa daca cumva faci rost de bani ti-l recomand cu toata increderea

#3
dany88

dany88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 07.03.2009

View PostXeNonX89, on 25 septembrie 2016 - 20:53, said:

Hai sa imi dau si eu cu parerea:)
Eu am avut A4 tech X7 sOscar sau ceva de genul asta vreo..5 ani.Extraordinar mouse-ul.
Mi-am luat un steelseries..FOARTE BUN mouse-ul ,insa eu nu m-am putut obisnui cu el asa ca l-am donat.
De vreun an de zile am un Razer DeathAdder Chroma.Sunt foarte multumit de el insa..pretul este putin cam mare decat ai tu disponibil,insa daca cumva faci rost de bani ti-l recomand cu toata increderea

Este prea mult . Nu ma joc la nivel professional ca sa cumpar mouse-ul acela. Multumesc oricum de parere .

#4
maxtron_69

maxtron_69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,534
  • Înscris: 18.08.2010
A4Tech nu avea 2 ani garantie? Ia-l tot pe ala daca ti-a placut, nu e usor sa te obisnuiesti cu altul

#5
dany88

dany88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 07.03.2009

View Postmaxtron_69, on 25 septembrie 2016 - 21:10, said:

A4Tech nu avea 2 ani garantie? Ia-l tot pe ala daca ti-a placut, nu e usor sa te obisnuiesti cu altul
Ba da mi-au returnat banii  .. Ma bate gandul sa il iau tot pe ala ..Nu era vorba de obisnuinta , doar ca se misca foarte bine arata bine , materialele erau de calitate , venea perfect pe mana , dar se pare ca nu sunt asa de calitate .

Inainte am avut un a4tech oscar 750 ceva de genul m-a tinut 8 ani .

Edited by dany88, 25 September 2016 - 21:20.


#6
Deenman

Deenman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 22.09.2013
Am avut Razer DA modelul vechi si m-a tinut 7 ani (din 2009 pana in 2016) inca il mai am dat i-am dat cativa pumni si am rupt axul de la scroll, insa butoanele si cursorul merg.

Am cumparat de 6 luni un Steelseries Royal 100, este un mouse bun, decent, insa nu se compara cu Razerul, nici la aspect, nici la calitate, nici la materiale, nici la cum sta in mana (uneori stau 12-16 ore la calculator, zilnic).

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate