Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

omnia turism

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
luchianv

luchianv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 09.02.2012
ati mai experimentat vacante tip circuit cu compania Omnia turism? ..in Grecia?
mai exact vroiam sa stiu daca la o astfel de vacanta ar putea face fata o persoana mai in varsta, mai exact de 80 de ani. in itinerariu aflu ca zilnic sunt obiective de vizitat iar cazarea e mereu in locuri diferite, deci o sa fie ceva de pedalat pe jos.
voi ce credeti? sau ce sfaturi as putea primi?
multumesc

#2
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011
Depinde si de starea de sanatate a persoanei , dar cu " hei-rupu " nu e ok pentru nimeni . Firma mentionata e pentru reclama ??

#3
luchianv

luchianv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 09.02.2012
nu cred ca firma respectiva are nevoie de vreo reclama. ma gandesc ca au ceva vechime pe piata. si nici nu i-am laudat :) am cerut doar pareri
starea de sanatate e ok. a mai facut deplasari in tara: schimbat microbuze, stat prin autogari, schimbat tren etc

#4
kerkyra

kerkyra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,487
  • Înscris: 14.03.2006
Eu am fost cu Omnia de doua ori, e drept acum cativa ani, dar mi-am promis ca nu mai merg cu ei. Ce m-a nemultumit, pe langa programul alergat peste masura:
- autocare proaste, inchiriate de pe la diverse firme
- cazari proaste
- ghizi in varsta, nepregatiti, debusolati, am pierdut timp pentru ca nu stiau ce trebuie sa faca - unul dintre ei a fost chiar peste masura de enervant, pe langa faptul ca ne alerga groaznic, a tinut sa ne aminteasca, ca noi suntem in concediu, dar el e la munca!
- nerespectarea locurilor rezervate la inscriere in autocar, certuri in fiecare zi
Acum repet, asta a fost acum cativa ani, dar a fost suficient sa ma convinga sa nu mai apelez la Omnia!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate