Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

Problema amiko 8260+combo

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
andreiandrei5

andreiandrei5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.04.2013
Salutare am o problema cu decodorul amiko 8260 ieri l-am primit am pus ultima versiune de soft pe el(Amiko HD8260 2.3.75 Super by Dekolte) a mers dar am constatat ca nu vede niciun canal pe dvb-t2 dar semnal are, si am pus prima versiune aparuta cea originala(Amiko HD8260 2.0.61 conax) si acum nu mai merge decodorul pe ecran raman literele ON si asa ramane.
Pot sa il upgradez fara rs232 dintr-o combinatie de butoane de pe panoul decodorului?

#2
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,182
  • Înscris: 15.07.2005

View Postandreiandrei5, on 24 august 2016 - 15:10, said:

Salutare am o problema cu decodorul amiko 8260 ieri l-am primit am pus ultima versiune de soft pe el(Amiko HD8260 2.3.75 Super by Dekolte) a mers dar am constatat ca nu vede niciun canal pe dvb-t2 dar semnal are, si am pus prima versiune aparuta cea originala(Amiko HD8260 2.0.61 conax) si acum nu mai merge decodorul pe ecran raman literele ON si asa ramane.
Pot sa il upgradez fara rs232 dintr-o combinatie de butoane de pe panoul decodorului?

am patit si eu la fel cu un 8270..singura solutie a fost update la o versiune mai veche dar doar prin rs232,:(( numai mergea prin usb:((
mi-a facut de 2 ori asa si pana la urma l-am returnat..(tot imprumutam cablu rs232)

#3
andreiandrei5

andreiandrei5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.04.2013
Doar cu cablu il pot resofta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate