Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Ajutor cu o informatie!

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
piramyd

piramyd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 346
  • Înscris: 12.04.2007
Salut,

Momentan am un telefon Samsung Galaxy Nexus I9250, care are butoanele de home, back etc. in ecran. Mi-am pus cyanogenmod, si le-am customizat cum am vrut: am buton de meniu, am butoane de navigat stanga dreapta, plus ca le-am pus in ce ordine am vrut.
Momentan as vrea sa imi cumpar alt telefon cu acelasi tip de butoane (in screen).
As vrea sa aflu cum gasesc o lista de astfel de telefoane. Am incercat aici <<http://www.gsmarena....m/search.php3>> dar nu gasesc nicio optiune.

Va rog sa ma ajutati!

#2
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,703
  • Înscris: 25.11.2014
Nu exista asa o lista.

#3
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010
Ce buget ai? La OP3 merge, sau LG4; majoritatea telefoanelor cu on screen butons au posibilitatea de a customiza ordinea butoanelor.

#4
piramyd

piramyd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 346
  • Înscris: 12.04.2007
OP3 nu merge. Dar LG 4 se pare ca merge. Nu conteaza bugetul. LG4 vad ca e cam mediu la baterie. De aia vreau o lista, sa ma uit la specificatii.

#5
mot_3311

mot_3311

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 502
  • Înscris: 16.08.2012

View Postpiramyd, on 29 iulie 2016 - 10:57, said:

Salut,

Momentan am un telefon Samsung Galaxy Nexus I9250, care are butoanele de home, back etc. in ecran. Mi-am pus cyanogenmod, si le-am customizat cum am vrut: am buton de meniu, am butoane de navigat stanga dreapta, plus ca le-am pus in ce ordine am vrut.
Momentan as vrea sa imi cumpar alt telefon cu acelasi tip de butoane (in screen).
As vrea sa aflu cum gasesc o lista de astfel de telefoane. Am incercat aici <<http://www.gsmarena....m/search.php3>> dar nu gasesc nicio optiune.

Va rog sa ma ajutati!
Salut !
Doresti un telefon cu butoane software pe ecran ?
Nu exista un criteriu de selectionare pentru telefoane cu butoane software pe ecran pe site-ul acela.
Va trebui sa alegi specificatiile care vrei sa le aiba telefonul (cat Ram vrei sa aiba, cat mic si subtire vrei sa fie ecranul telefonului etc.) si vezi care din telefoane are si butoane software pe ecran.

#6
Dariusdd

Dariusdd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 507
  • Înscris: 08.12.2008
Nexus 6P, ce-i drept o sa fie lansate telefoane nexus noi la sfarsitul lui august/inceput de septembrie. De aceea nu stiu daca merita sa-l iei acum.

#7
dragosmacovei

dragosmacovei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 30.12.2013

View Postpiramyd, on 29 iulie 2016 - 11:19, said:

Nu conteaza bugetul.

Huawei P9 (varianta cu 4GB RAM / 64GB)
Huawei P9 Plus

sau unul cu Snapdragon 820:
LG G5
Sony Xperia X Performance

#8
fisman

fisman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 26.05.2007
Cred că și Huawei P8 Lite are butoanele pe ecran..

#9
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
Da si p8 lite are si se poate seta ordinea lor. Dar are android 6 nu mai este meniu jos intre butoane e home back si last apps acum

#10
piramyd

piramyd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 346
  • Înscris: 12.04.2007
Va multumesc tuturor!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate