Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

eparts365.ro - probleme comanda

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Vlad_Draku

Vlad_Draku

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 546
  • Înscris: 29.11.2005
Salut,

De cateva luni am facut o comanda de pe site`ul eparts365.ro
Am ales sa comand mai multe chestii pentru masina (2 bidoane ulei motor, filtru ulei, becuri H7, etc.) de peste 400 ron, pentru ca atunci nu mai plateam transportul.

Am luat mai mult ulei decat aveam nevoie, doar ca sa ajung peste suma respectiva.

Problema a fost ca am ales uleiul 5W30 Professional, pe care il aveam in masina la momentul respectiv, si am primit un ulei mai ieftin 5W30 Edge, care evident arata altfel si este mai slab calitativ.
Dupa telefoane si mailuri in care le-am trimis poza cu produsele primite, timp in care ma asigurau ca o sa gaseasca o cale de rezolvare, nu am mai primit nici un semn de la ei.

Din partea mea, un mare minus domnilor.

#2
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,703
  • Înscris: 25.11.2014
Adevarul e ca era si greu sa gaseasca o cale. Trimiteau curierul pe banii lor, le dadeai uleiul, iar ei iti trimiteau uleiul care trebuia. Grea cale. Niste jegosi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate