Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Recomandare masina tuns blana profesionala

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
marrrius

marrrius

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 149
  • Înscris: 22.06.2016
Pentru pisici sau caini am vazut la pet shop ca mi-a tuns mata in 10 minute, iar eu stau in baie acasa 30 min cu aparatul meu de 100 lei, intradevar este chinezarie, dar tot destinat blanii. E cu lame ceramice,
Mi-as dori sa iau o scula calumea, dar cu recomandare doar, ca asa gasesc si eu pe net.

Ca sa nu mai chinui animalul, nu de alta
ca dupa 15 minute deja se plictiseste si dispera, iar in reprize nu-mi arde sa fac mizerie :)

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Este chestie  de experienta. Daca faci voluntariat [internship pe romaneste :) ] la PetShop cateva luni, o sa iti tunzi pisica si cu foarfeca de mana in timp record.

Edited by pasilla, 22 July 2016 - 19:07.


#3
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,576
  • Înscris: 12.03.2006
Dai un ban dar stai in fata! Vezi de un Oster sau Andis, americane. Trebuie si tehnica dar conteaza si masina, mai intai masina daca ma gandesc mai bine. Lasa chinezariile deoparte. La cat traieste un caine si la cat il tunzi pe an iti scoti banii.

Edited by arab, 22 July 2016 - 19:46.


#4
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
55 de lei la lidl...

experienta conteaza in primul rand.... in experienta intra si intretinerea masinii ba chiar si achizitionarea ei
practic, daca nu esti tunzator de profesie daca nu scoti bani din activitatea asta, nu se justifica achizitia unei masini profesionale!

#5
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postarab, on 22 iulie 2016 - 19:45, said:

Dai un ban dar stai in fata! Vezi de un Oster sau Andis, americane. Trebuie si tehnica dar conteaza si masina, mai intai masina daca ma gandesc mai bine. Lasa chinezariile deoparte. La cat traieste un caine si la cat il tunzi pe an iti scoti banii.

Sa fim seriosi. Nu valoreaza pisica atata Posted Image

#6
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,576
  • Înscris: 12.03.2006

View PostNero-d, on 22 iulie 2016 - 19:52, said:

55 de lei la lidl...
Aia e masina cu numele doar, am avut si am dat-o, era bataie de joc, nu taia deloc.

Edited by arab, 22 July 2016 - 20:51.


#7
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
cred ca nu stiai tu...
oricum asta e si ideea... sa te descurajeze... sa apelești la profesionisti... daca nu esti cioban si ai mii de oi de tuns!

Edited by Nero-d, 22 July 2016 - 21:23.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate