Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Cartela prepay Grecia

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alekz31

alekz31

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 04.09.2009
Va salut! In primul rand imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie.

Este cineva care locuieste in Grecia sau a calatorit recent? Sunt de o saptamana la un internship (stau 2 luni) si am dat de cel mai prost internet. Pe laptop nu ar fi o problema caci ma mai conectez cu cablul in camera, dar cand sunt plecat imi trebuie pe telefon.

As dori sa-mi cumpar o cartela prepay cu 1-2GB, trafic, la un pret rezonabil.Eventual si cateva minute internationale ca sa nu stau sa schimb mereu cartelele... M-am uitat pe la Vodafone si Cosmote pe site si ofertele sunt ridicole. Abonamentul meu de 20E de la Orange Ro cred ca ar costa undeva la 60-70E aici. Am gasit ceva la Wind, doar ca mi-a spus cineva ca semnalul ar fi prost in zona in care stau.

Deci, daca stiti ceva, v-as fi foarte recunoscator!

#2
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011
de ce nu intrii in prima reprezentanta a unui operator si sa intrebi ce te intereseaza?

http://prepaid-data-...com/wiki/Greece

#3
legalizes_crime

legalizes_crime

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 13.08.2006
de ce nu modifici abonamentul avut la orage ro?
mi se pare de departe cea mai buna solutie.
oricum,la 0.06e/mb,cat e in romania pt roaming,mi se pare un pret decent
aici nu vei gasi mai ieftin.doar daca ai cartela de macar 1 an,iti mai dau cate o oferta la incarcare de 1-2gb gratis

#4
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,834
  • Înscris: 05.10.2007
Fetite dulci ca-n Bucuresti, nicaieri nu gasesti....nici internet (mobil) ca-n Romania, nimenea in Europa nu are..
Ca sa concluzionez : grecii nu au niciun operator care sa ofere internet mobil ca la noi, nici macar pe sfert fata de cat ofera Digi pe 3G ! Sunt vai de capu' lor
http://testmy.net/country/gr

View Postlegalizes_crime, on 22 iulie 2016 - 16:59, said:

oricum,la 0.06e/mb,cat e in romania pt roaming,mi se pare un pret decent


Hai nu mai spune ? la 1-2GB cat are initiatorul nevoie ar inseamna un cost aproximativ de 60 Euro/1GB, 120Euro/2GB !!! Pret decent, zici tu ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate