Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Adaptare antena audi la volkswagen

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Tavi_Octavian

Tavi_Octavian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 19.01.2012
Salut!  Am o problema cu antena radio (cea cu gps) a unui Passat b5 care nu mi.a mers de cand am cumparat masina. Am facut rost de alta, de la un Audi (tot cu gps), dar aceasta neavand mufe, firele sunt taiate(probabil a fost legata direct). Am taiat mufele de la antena mea ca sale mufez cu firele de pe masina, dar nu stiu sa le leg in continuare spre antena. Le.am legat intr un fel, dar nu stiu daca este bine. Poate sa ma lămurească cineva ce rol are fiecare fir si cum se leaga?? Ma intereseaza functia radio sa fie bine legate firele si amplificarea. Mulțumesc

Attached Files


Edited by Tavi_Octavian, 22 July 2016 - 14:43.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate