Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Interfon

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alex19051988

alex19051988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 13.09.2009
Mi-am gasit de curand inca un job ca si consultant de credit, dar am nevoie daca stiti ceva parole, ceva taste care trebuie sa le tin apasate cateva secunde ca sa se deschida interfonul sau alte modalitati care stiti deoarece nu toate blocurile imi raspund cel mai probabil il au inchis ca sa pot depune pliante in posta pentru credit. In liceu mi-a zis profesorul meu de religie care era foarte de treaba o metoda care trebuie sa tin apasat niste taste si sa fiu atent ca usa blocului se deblocheaza doar pentru 2-3 secunde, dar atunci nu prea eram interesat de acest lucru si nu am bagat seama doar acuma cand am nevoie pentru acest job.

#2
MadB91

MadB91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 06.12.2011
Usile ar trebui sa aiba o mica deschidere unde se baga plicurile, asa ca nu e nevoie sa folosesti interfonul.
Daca ar sti toata lumea combinatiile, nu ar mai avea rost interfoanele.

Edited by MadB91, 02 July 2016 - 11:28.


#3
mariusyale

mariusyale

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 629
  • Înscris: 19.12.2011
In mod normal doar administratorul blocului ar trebui sa stie combinatia de taste .Acest lucru faciliteaza
deblocarea usii cind este defecta pina se repara .Ceilalti din bloc au breloace ,cartele ...etc.Profesorul tau de
religie ti-a explicat cum era pe la 1877 ...dar acum ....Hai sa iti dau coduri de la blocuri invecinate;
1234 ,4321 ,1324 ,1423 ,...............................................................................................................+ inca 50000.
In mod normal suni la interfon si poate ti se deschide sau nu...

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,857
  • Înscris: 06.01.2008
@initiator: ori lasi reclama in posta (daca au) ori cauti pana gasesti pe cineva acasa.
Sunt destul de convins ca daca i se pare cuiva din preajma ca te invarti cam dubios in fata usii de intrare in bloc si incerci cine stie ce metode sa sa deschizi usa, vei ajunge inevitabil intr-o scurta vizita la Politie.

Edited by Hider141, 02 July 2016 - 13:12.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate