Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Ansamblu CITADEL Tunari

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Kammi

Kammi

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.07.2016
Buna ziua! Sunt in cautarea unei case la cheie la marginea Bucurestiului si, dupa multe cautari pe siteurile de anunturi, am gasit acest ansamblu nou, in Tunari.

Pagina lor de facebook  https://www.facebook...delrezidential/

Imi place cum arata casele, iar finisajele par de calitate. Desigur, in lipsa altei surse de informatii, ma pot lua numai dupa pozele de pe pagina ansamblului. Deoarece nu am gasit nicio discutie despre acest ansamblu, m-am hotarat sa imi fac cont si sa deschid acest topic, pentru a afla daca exista cineva care locuieste in zona, poate chiar in acest complex si care stie ceva despre acest ansamblu, despre dezvoltator, sau poate sa imi spuna cum este zona, daca este zgomotoasa din cauza apropierii de aeroportul Otopeni, cat de usor se ajunge in Bucuresti si alte detalii de luat in considerare daca ma hotarasc sa ma mut in zona.
De asemenea, daca cunoasteti alte ansambluri de vile in apropiere de Bucuresti, la un pret similar, de preferat in zona de nord, primesc cu placere recomandari! :)

#2
leventebest

leventebest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,268
  • Înscris: 10.05.2007
Da, ai in Tunari pe viletunari .ro un alt complex de duplexuri cu 3 feluri de vile

#3
Pivnic

Pivnic

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.12.2017
Buna ziua! Sunt curioasa daca pana la urma v-ati mutat in acest ansamblu si cum vi se pare?

#4
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,536
  • Înscris: 03.04.2013
Cum e pina la urma? Am pe cineva interesat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate