Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Romania - Albania (Euro 2016)

- - - - -
  • Please log in to reply
712 replies to this topic

#541
anaki

anaki

    IES-CONSULTANTA DE SPECIALITATE

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,252
  • Înscris: 17.03.2009
o rusine de nationala ,sa revada cum jucau cei valorosi. [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/uEQownYboS4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#542
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,867
  • Înscris: 27.04.2010

View PostObservatorulAstronomic, on 20 iunie 2016 - 00:58, said:

Scoală băăă
... sa nu racesti ...
Ca pierzi CM-ul din Branesti ...

#543
westYmate

westYmate

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 20.02.2008
sper sa plece iorda si sa nu vina piti,ne invartim in jurul astora 2 de 20 de ani, nu ca am fi o echipa mai buna daca ar veni al antrenor.......da poate......

#544
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016

View Postshymano, on 20 iunie 2016 - 00:56, said:

Nationala e la ciclu de cativa ani ... si sangereaza abundent, fara sanse de a putea stopa asta.
Ginecologu', unde-i ginecologu' ??? Nea Puiu ginecologu', unde-i nea Puiu ginecologu' ???
Sa vina nea Puiu, salvatoru' nostru !!!!! Nea Puiule, unde esti ????
Aaaa, esti in concediu ...!!! Scuza-ne, n-am vrut sa te deranjam ...
Concediu placut, nea Puiu, viata lunga in imbelsugata, nea Puiu ... saru' manaaaaa ...
Ne vedem dupa Euro, nea Puiu; intre timp, iti viram salariul pe card, sa ai bani de concediu, nea Puiu ... Sanatacus ...
Apai daca e pe ciclu, e bine ca ne-au fu*ut albanezii. Ciclu nu mai vine dupa ce ramanem "insarcinati".

#545
vlad1102

vlad1102

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 5,552
  • Înscris: 03.05.2008
Uitandu-ma in seara asta mi-am adus aminte de ce mi-am jurat mie insumi  (si incalcat) ca nu mai mai uit la idiotii astia.O seara in care sa saturi de nervi pana te ia capul.

Apropo, noi alt portar decat rahatul ala cu ochi nu gasim? Si Stanciu ala nu are alte treaba decat "fotbalul"?

In momentul asta doar o schimbare radicala, gen sa vina Piti la nationala ne mai salveaza de la alte turnee. Amin.

Edited by vlad1102, 20 June 2016 - 01:31.


#546
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016

View Postvlad1102, on 20 iunie 2016 - 01:30, said:

Uitandu-ma in seara asta mi-am adus aminte de ce mi-am jurat mie insumi  (si incalcat) ca nu mai mai uit la idiotii astia.O seara in care sa saturi de nervi pana te ia capul.

Apropo, noi alt portar decat rahatul ala cu ochi nu gasim? Si Stanciu ala nu are alte treaba decat "fotbalul"?

In momentul asta doar o schimbare radicala, gen sa vina Piti la nationala ne mai salveaza de la alte turnee. Amin.
Ma bucur ca si u il vrei pe Piti la nationala. Eu zic ca el e cel mai potrivit.

#547
Rixthinna

Rixthinna

    Khenifra

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,096
  • Înscris: 19.04.2015
eu nu m·am agitat. cum zicea cineva, dar adaptez:

un fleac, ne·am ciuruit.

#548
vlad1102

vlad1102

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 5,552
  • Înscris: 03.05.2008

View PostATouchOfClass, on 20 iunie 2016 - 01:33, said:

Ma bucur ca si u il vrei pe Piti la nationala. Eu zic ca el e cel mai potrivit.

Da, el na va da exact ce meritam. El si "baetii"

#549
INN

INN

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 15.06.2016

View PostTeoriaConspiratiei, on 19 iunie 2016 - 00:54, said:

Nu sunt deloc de acord, patriotul din mine imi spune ca avem una dintre cele mai puternice echipe ale turneului. Am avut ghinionul sa jucam meciul decisiv pentru onorabilul loc trei, medalia de bronz, cu puternica Albanie, asta e tot. Vom pierde numai si numai din pricina valorii adversarului nostru.



Cum poti sa scrii asa ceva, ca Romania lui Tata Puiu nu joaca un fotbal modern ?  Permite-mi sa nu fiu de acord cu tine. Cum bine au remarcat si comentatorii avem jucatori care stiu sa tina de minge, singura problema remediabila fiind aceea ca nu tin foarte mult de ea. Circulatia lenta a balonului incearca sa deruteze adversarul, sa-l adoarma. Cand ai in fata o echipa adormita castigi mai usor. Si apoi fundasii nostri i-au presat intotdeauna pe atacantii adversi in propriul careu mic.
Sa nu subestimam echipa lui Ttata Puiu si sa nu abandonam inainte de vreme. Ne-am bucurat dupa meciul cu Franta fiindca Romania a jucat bine si a pierdut frumos. Ar fi trebuit sa ramanem optimisti si sa ne sustinem echipa si dupa meciul cu Elvetia, un meci in care am jucat strategic, descoperind ca cel mai bun atac e apararea, am fost lenti pentru a insela vigilenta adversarului cu actiuni previzibile si am scos un egal norocos, cu multa sansa, dar pe deplin meritat, cum ar spune comentatorii, fiindca si golul nostru a venit in urma unei faze de atac.
Cand vaz atatia suporteri deprimati , neinduratori , critici, se revolta patriotismul din mine. Hai Albania !
Se vede ca nu ai nicio treaba cu fotbalul, până și un necunoscător ca mine care se uita mai rar la fotbal si-a dat seama ca avem cel mai slab lot valoric din ultimii ani.

#550
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016
Trebuia sa il ia pe Budescu.

#551
TeoriaConspiratiei

TeoriaConspiratiei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 01.01.2016

View PostINN, on 20 iunie 2016 - 02:09, said:

Se vede ca nu ai nicio treaba cu fotbalul, până și un necunoscător ca mine care se uita mai rar la fotbal si-a dat seama ca avem cel mai slab lot valoric din ultimii ani.

Ignoranta-mi nu poate fi ascunsa, m-ai prins. Si totusi nu tin sa te contrazic in privinta lotului. Paradoxal, nu-i asa ?

Edited by TeoriaConspiratiei, 20 June 2016 - 03:01.


#552
beastie

beastie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 748
  • Înscris: 08.12.2004
Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori. Problema e la copii si juniori.

Rinse and repeat :)

#553
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016
Asta e spam. :D

#554
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,572
  • Înscris: 11.06.2010
Am vorbit acuma cu tata' puiu' si mi-a spus ca il baga azi pe Sanmartean in meciu cu Albania.

#555
ATouchOfClass

ATouchOfClass

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 07.06.2016
Doar daca il baga pe Hagi, aveam si noi o sansa.

#556
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostATouchOfClass, on 20 iunie 2016 - 05:25, said:

Doar daca il baga pe Hagi, aveam si noi o sansa.
Cam da. La 51 de ani Hagi are niste executii cu stangul de mare finete. La 1:02 si 1:13.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/pH_CvJPeA3M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MembruAnonim, 20 June 2016 - 05:35.


#557
LouisCyphre

LouisCyphre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,965
  • Înscris: 24.01.2012
'aidi, bre, că băieţii a jucatără bine, da' a venit scârbili alea şi i-a batut!

#558
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
X

Edited by MembruAnonim, 20 June 2016 - 05:35.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate