Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Intrebare in legatura cu Fujifilm FinePix JV300

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ChippyFcsb

ChippyFcsb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 10.01.2014
Salutare tuturor! De curand am achizitionat un aparat foto compact Fujifilm, mai exact Fujifilm FinePix JV300, vreau sa filmez cateva chestii cu el. Stiu ca nu este ceva "wow", dar pentru ce am eu nevoie este super. Bineinteles ca am nevoie si de un trepied, m-am gandit sa iau un Fancier WT3530, la fel, pentru ce am eu nevoie pare sa fie excelent, insa problema mea este urmatoarea. Este compatibil acest trepied cu acest aparat? Pot monta aparatul pe trepied? Va rog sa ma ajutati am mare nevoie de ajutor de la persoanele care cunosc. Nu stiu daca am voie sa postez link-ul produsului, dar daca am voie voi dai replay cu el. Va multumesc!

#2
nicolaie

nicolaie

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,158
  • Înscris: 07.03.2006
Acel trepied va putea fi utilizat cu aparatul tau, au acelasi filet.

Daca urmeaza sa avansezi in fotografie, ti-as recomanda totusi sa iei un trepied mai scump si mai stabil, mai scump, am avut ceva foarte similar cu ce vrei tu si am scapat de el cu prima ocazie.

#3
ChippyFcsb

ChippyFcsb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 10.01.2014

View Postnicolaie, on 31 mai 2016 - 13:50, said:

Acel trepied va putea fi utilizat cu aparatul tau, au acelasi filet.

Daca urmeaza sa avansezi in fotografie, ti-as recomanda totusi sa iei un trepied mai scump si mai stabil, mai scump, am avut ceva foarte similar cu ce vrei tu si am scapat de el cu prima ocazie.

Iti multumec pentru raspuns, vad ca activezi si tu in nisa asta cu "pozele" si banuiesc, ca ai o experienta, il voi comanda, iti multumesc pentru raspuns.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate