Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Coincidenta ciudata - sincronizare aproape perfecta intre 1 video si 1 melodie

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
Ok, intr-o zi am dat play la filmuletul asta EXACT cand melodia asta era la 1:19 pe fundal. Posted Image

Ce a rezultat a fost una dintre cele mai ciudate coincidente intre 1 video si 1 melodie:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8EeUY5RM_VY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sincronizarea dintre scene si pasaje muzicale mi s-a parut atat de stranie (si amuzanta), dar aproape perfecta, ca le-am unit si am facut video-ul de mai sus. (nu am editat NIMIC, decat un fade-in si un fade-out, durata fiind ACEEASI)

Sunt 3 explicatii:
1. pura coincidenta
2. cine a facut acel video asculta No Leaf Clover
3. Illuminati confirmed
Posted Image

In orice caz, mi se pare super funny cum se potrivesc una cu alta. Chiar straniu. :)

Edited by motanu44, 26 May 2016 - 13:11.


#2
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014
Ce sa-ti povestesc, ai descoperit apa calda...

#3
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
Nu !!! Defapt e un mastermind in spatele acestei coincidente. Totul a fost facut cu un Inteligent Design in mod total deterministic astfel incat sa ajungi la aceasta stare absolut necoincidentala. Aceasta este dovada pura ca Unicornul Roz Invizibil exista.

#4
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015
Ce ciudat!
Azi de dimineata dupa ce am baut cafeau am observat ca din zalt sa format chipul lui Ion Iliescu ! Mi sa scarbit ,am zis ca nu mai beau cafea o perioada de timp !!
Illuminati confirmed ?

#5
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014

View Postdiegodanny, on 26 mai 2016 - 16:09, said:

Ce ciudat!
Azi de dimineata dupa ce am baut cafeau am observat ca din zalt sa format chipul lui Ion Iliescu ! Mi sa scarbit ,am zis ca nu mai beau cafea o perioada de timp !!
Illuminati confirmed ?

Agramat confirmed.

#6
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
Poate topicul asta nu e pentru cei ce stiau dinainte No Leaf Clover. Si vad ca faza cu illuminati (care era un ironie la logica lor Posted Image) a atras mai mult offtopic decat credeam. Posted Image

Oricum, feel free to comment and enjoy the video. Posted Image


[ https://lh3.googleusercontent.com/-71LlbyJM1gk/V0cqbQyPeUI/AAAAAAAAEb0/BmPAB8FKm-gfCa7s5Mv7aOKXyoB0RF3mACCo/s561/Coincidence%2BI%2Bthink%2Bnot.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

:)

Edited by motanu44, 26 May 2016 - 18:56.


#7
Kevlar111

Kevlar111

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 17.11.2014

View Postmotanu44, on 26 mai 2016 - 18:34, said:

Poate topicul asta nu e pentru cei ce stiau dinainte No Leaf Clover. Si vad ca faza cu illuminati (care era un ironie la logica lor Posted Image) a atras mai mult offtopic decat credeam. Posted Image

Oricum, feel free to comment and enjoy the video. Posted Image


[ https://lh3.googleusercontent.com/-71LlbyJM1gk/V0cqbQyPeUI/AAAAAAAAEb0/BmPAB8FKm-gfCa7s5Mv7aOKXyoB0RF3mACCo/s561/Coincidence%2BI%2Bthink%2Bnot.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Posted Image

Esti tare rau MOTANE...

#8
motanu44

motanu44

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,719
  • Înscris: 01.08.2007
Fac si eu ce pot :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate