Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Prietena inchide telefonul cand e cu fostul

- - - - -
  • Please log in to reply
212 replies to this topic

#1
john_softpedia

john_softpedia

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 21.03.2016
Am deschis in trecut si aceste 2 topice:

http://forum.softped...ormal-asa-ceva/

http://forum.softped...inselat-sau-nu/

Am ramas in continuare cu ea ca imi zicea ca nu m-a inselat. Dar acum mi-a facut alta faza. Am sunat-o intr-o seara sa vorbesc cu ea si mi-a inchis telefonul in nas. Am insistat si mi-a spus ca are o problema de rezolvat, prin sms. Cand am intrebat-o ce problema, tot prin sms, mi-a spus ca ma suna ea mai tarziu. Am insistat tot prin sms si mi-a spus ca are o problema cu laptopul. Abia peste cateva ore mi-a spus ca e fostul la ea, chipurile sa-i repare laptopul. Am sunat-o atunci sa vorbesc cu ea, iar mi-a inchis telefonul. Am mai incercat in decursul serii sa o sun dar acelasi comportament. Abia catre miezul noptii m-a sunat ea si a inceput sa tipe la mine ca nu sunt sanatos, ca cum pot sa o sun cand e cu fostul.

Intrebarea mea nu e daca a facut sex cu el. Sa zicem ca e adevarata povestea ei cu reparatul laptopului. Intrebarea mea e: e normal un astfel de comportament ? Ea tot pe mine ma acuza ca nu stiu sa ma port, ca in astfel de situatii nu trebuia sa o sun. Dar mie mi se pare delirant felul in care ea vede lucrurile.

Va rog sa nu raspundeti cu presupuneri. Nu ma intereseaza daca a facut sex sau nu. Ma intereseaza fix comportamentul pe care vi l-am descris. Sa presupunem ca e adevarata in totalitate povestea ei: a venit doar sa ii repare laptopul. Este normal un astfel de comportament ?

Multumesc.

#2
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,513
  • Înscris: 06.01.2012
Nu si ai face bine sa tai raul de la radacina.

#3
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,558
  • Înscris: 05.11.2009
da prietena ta de service-uri de calculatoare nu o auzit? eu zic sa-i dai papucii, nu stai cu fostul cu orice ocazie prinzi, ca de asta e fost. Dump the bitch

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Eu zic sa va intalniti toti 3.

#5
bogdan286

bogdan286

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 17.04.2007
+1 vanitty "dump the bitch, now!" si mai bine ar fi sa intrerupi orice legatura si sa nu ii dai nicio explicatie. Eu asa as face.

#6
ct03nut

ct03nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 29.06.2006
Bai, gesturi d-astea nu se fac. Si-o ia la caca sigur de la fostul, nu mai fii fraier, nu mai cauta motive sa ii iei apararea. Jet si sanatate, te lasi calcat in picioare, ramai macar cu demnitatea.

#7
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Si, i-a reparat bine mufa?

#8
Rhandy

Rhandy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 18.07.2012
Ei ii  este cald iar tu ar trebui sa-i faci vant ;)

#9
unucelalalt

unucelalalt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,768
  • Înscris: 14.05.2015
Cand le prinzi pe picior gresit si ele te fac tot pe tine bolnav nici nu trebuie sa-ti mai pui intrebari ce se intampla . Eu eram cu amantele in pat , le sunau sotii si le luau la intrebari si ele toate aveau arma secreta si invincibila de aparare prin atac  " -Esti bolnav ? "  Aia mai batrani care cunosc jivinele  stiu bine vorba asta .

Edited by unucelalalt, 17 May 2016 - 13:49.


#10
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,460
  • Înscris: 30.10.2003

Quote

Abia catre miezul noptii m-a sunat ea si a inceput sa tipe la mine ca nu sunt sanatos, ca cum pot sa o sun cand e cu fostul.
Intrebarea mea nu e daca a facut sex cu el. Sa zicem ca e adevarata povestea ei cu reparatul laptopului. Intrebarea mea e: e normal un astfel de comportament ?
Nu e normal. Spune-i la revedere si gata!

#11
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
Nivelul tau de demnitate e la -283461.

#12
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Pai din parte aceea bolduita, i-a cam spus ea deja la revedere.

#13
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,037
  • Înscris: 02.09.2005
johnny, stropeste-o cu benzina si da-i foc

#14
unucelalalt

unucelalalt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,768
  • Înscris: 14.05.2015

View Postlex404, on 17 mai 2016 - 13:38, said:

Eu zic sa va intalniti toti 3.
Doar pt un sex in grup  Altfel ca sa ce ? Sa dea cu banul , s-o joace la poker , sa se ia la bataie ?  Cea mai proasta idee , am trecut prin de astea , " fostul " sau oricare ar fi nu are nici o vina + ca nu va da curs invitatiei de regula .

#15
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
N-are semnal la fostul, poate sta într-o cușcă Faraday. Stai fara grijă :)

#16
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011
Aoleooo, frate. Da-i bice ca mai sunt femei.
Cum sa tolerezi tu, ca actual iubit, ca fostul sa mearga la ea? N-a avut decenta macar de a te minti.

Spune-i "sanatate", e cel mai bun lucru de facut. Cu ocazia asta o sa vezi si daca tine la tine. Daca o sa se milogeasca si o sa-i para rau, bine, daca nu, iti vei da si tu seama ca lucrul asta trebuia facut demult.

Evident ca nu tu esti vinovat, revino-ti!

#17
alexx1402

alexx1402

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,229
  • Înscris: 01.01.2007
Propune-i s-o faceti in trei. Dacă si noroc poate participi si tu.

#18
catalucan

catalucan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,013
  • Înscris: 24.03.2007
Nu te mai chinui cu ea omule ca-ti faci rau singur ca un masochist. De ce-ti place sa te autoflagelezi psihic? Asculta ce zic oamenii pe aici. Fii barbat si gaseste puterea de a fi in stare sa o lasi. Multe chestii nu sunt normale in ziua de astazi, iar relatia asta a ta cu gaoaza este extrem de anormala. Nu incerca sa intelegi astfel de femei. Cand intalnesti asa ceva, ai un sigur lucru de facut: FUGI.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate