Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Unde gasesc cd sa cumpar

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
In afara de comanda la emag etc, chiar nu sunt magazine care vand dvd uri cu jocuri? caut starcraft. Ma intreb de ce in cora sunt toate porcariile dar starcraft nu adduce, la fel la emag de ce nu e deja si trebuie comada? Dar daca command acasa la care e transportul gratuit oare?

Edited by bubu™, 05 May 2016 - 11:14.


#2
diZy

diZy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,603
  • Înscris: 12.06.2006
Jocurile se cumpara online, la preturi mult mai bune.

#3
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
De ce il vrei neaparat pe suport fizic, ai atatea site-uri de unde il poti cumpara online.
De ce vrei sa te intorci in 1999?

Daca ai fi orice magazin, ti-ar conveni sa stai cu rafturile ocupate cate 2 ani cu un joc pe care il cumapar vreo doi?

Edited by gumball3000, 05 May 2016 - 11:17.


#4
Acrisios

Acrisios

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 28.03.2015
Vezi la Altex ; sunt multe variante de Starcraft la reducere .

#5
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
Pai online trebuie card si nu mai am, imi dai tu cardul?Posted Image sa intreb un prieten da parca sta ala sa mi dea cifrele. La cardul de la service, cand am renuntat la service, l am interrupt ca mi s a parut mult cat opresc ei pe luna, dar parca la site, in fine, stie cineva cat opresc la bankpost?

cu ce ocazie reducere la altex, nu cred. Vreau ultima expansiune.

Si intrebarea cu transportul? la toti se plateste vreo 12 lei? pai de ce mai scrie gratuity la produse de peste nustiucat

la pcgarage sunt handicapati, cand cauti starcraft nu gaseste nimic dar el apare acolo, au o cautare varza

Edited by bubu™, 05 May 2016 - 11:33.


#6
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Iti faci gratuit card la BT, ii dai banii prietenului si il rogi sa dea el comanda, completeaza el cu datele cardului, ca sa nu ti le lase tie.
Il cumperi pt download, nu cu livrare prin porumbel vidanjor.

#7
Acrisios

Acrisios

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 28.03.2015

Quote

cu ce ocazie reducere la altex, nu cred. Vreau ultima expansiune.

Cum adica cu ce ocazie ? Ca sa vanda , de-aia !

La 40 lei bucata pentru "Wings of Liberty" sau "Heart of the Swarm" eu spun ca nu e rau .

Daca vrei "Nova Covert Ops" , nu cred ca vinde (inca) nimeni in Romania decat in format digital .

#8
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,940
  • Înscris: 02.09.2005
lasa jocurile si treci la munca

#9
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
mersi, cred ca imi fac iar un card la bankpost, da cat opresc aia pe luna?
sunt eu prost sau la altex si pcgarage nu au la cautare? numai la emag. Mai sunt si altii la care sa caut?

Edited by bubu™, 05 May 2016 - 11:52.


#10
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008

View Postbubu™, on 05 mai 2016 - 11:23, said:

1) Si intrebarea cu transportul? la toti se plateste vreo 12 lei? pai de ce mai scrie gratuity la produse de peste nustiucat
2) la pcgarage sunt handicapati, cand cauti starcraft nu gaseste nimic dar el apare acolo, au o cautare varza
1) Transportul e gratis. Acei 12 lei reprezinta ramburs, fiindca nu vrei sa-ti faci card pentru cumparaturi online si sa platesti direct cu cardul.

2) Handi..... cred ca e altcineva Nu sunt handicapati cei de la pcgarage.  Daca intri pe www.pcgarage.ro ai acolo sus o casuta in care scrie "Cauta", iar in stanga ei o casuta alba si luuuuuunga. In casuta aia alba scrii "Starcraft", dupa care dai click-stanga (nu click-dreapta) pe cuvantul "Cauta". Dupa ce se reincarca pagina iti va afisa produsele ce contin cuvantul "Starcraft" in titlu, adica exact produsele ce le cautai.

Edited by Hider141, 05 May 2016 - 13:27.


#11
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,109
  • Înscris: 05.06.2002

View Postbubu™, on 05 mai 2016 - 11:12, said:

Dar daca command acasa la care e transportul gratuit oare?
la cei la care de fapt costul transportului e inclus in pretul produsului...

#12
KATKAT

KATKAT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 08.09.2015
si daca te duci la un prieten, te loghezi pe contul tau si apoi iti cumpara el -e ok?
Ii dai banii in mana, cred ca oricine te ajuta si accepta sa plateasca pe propriul lui calculator...
si Nova nu a aparut inca pe CD/DVD - nici nu stiu daca va aparea ca nu e o campanie - doar niste misiuni in plus.

Edited by KATKAT, 05 May 2016 - 14:22.


#13
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Altex (si Media Galaxy, e cam acelasi lucru) au multe jocuri si ieftine.

#14
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,109
  • Înscris: 05.06.2002
media galaxy si altex fac parte din acelasi grup de firme.

#15
bubu™

bubu™

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 29.12.2006
n a stiut nimeni sa mi spuna mai devreme, ma mir, ca gasesc la media galaxy direct si culmea a fost ori reducere ori greseala de a lor, am luat starcraft legacy cu 80 lei in loc de 150 cat e peste tot, daca e, ca numai la emag avea, da nu in stoc. Deci de ce a fost la juma de pret aproape oare?
La card am aflat ca opresc 3,5 lei pe luna cred, ce nenoro... da, o suma imensa, o shaorma pe luna dinaia de care nu mi iau, ca sa le dau lor

Edited by bubu™, 05 May 2016 - 16:56.


#16
TiberianSun

TiberianSun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 28.04.2016
De ce sa cumperi un joc care il ofera producatorii GRATUIT. Jocul StarCraft este creat de BATTLE.NET pe care-l ofera gratuit chiar pe platforma lor. Acolo il poti downloada, update-uri la zi plus ca se poate juca multiplayer.

#17
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,727
  • Înscris: 28.12.2008
Vorbim de Starcraft II: Legacy of the Void: https://us.battle.ne...acy-of-the-void

#18
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013

View Postjericho, on 05 mai 2016 - 11:38, said:

lasa jocurile si treci la munca
daca il angajeaza careva, ca oricum decat munca asta platita cu nimic mai bine sa stea boss si sa se joace, are timp de munca la 50 de ani nu acum.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate