Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

problema leptop Asus k50ij

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Sweet33

Sweet33

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 12.02.2016
Buna,am un leptop Asus k50ij si imi face blocare de imagine si sunet,ce-i drept nu mereu dar a inceput sa devina din ce in ce mai frecventa problema.Daca ca poate ajuta si pe mine cineva,va astept cu drag,o zi frumoasa sa aveti.

#2
AwkwardMe

AwkwardMe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,866
  • Înscris: 19.07.2013
Buna,
Instaleaza hd tune si pune o poza la tab-ul health al programului. Se gaseste pe softpedia.
Apoi verifica temperaturile cu un program gen AIDA64.

Edited by AwkwardMe, 12 February 2016 - 15:01.


#3
debusy

debusy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,216
  • Înscris: 25.04.2012
incearca un alt driver la placa video.

#4
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,539
  • Înscris: 04.01.2006
Ca mandru posesor de K50AB - aceeasi generatie dar cu placa video dedicata, din ce am citit IJ are integrata, pot sa-ti spun ca modelele astea au sistemul de ventilatie la pamant. Al meu, in varsta de aproape 7 ani - la toamna il duc la scoala - asa face cand i s-a facut de pasta noua - se "balbaie" la sunet in filme, jocuri etc.
Trebuie curatat bine de praf si reaplicata pasta termoconductoare. Daca nu te incumeti, se poate face la un service.

Edited by ambr0zie, 12 February 2016 - 15:32.


#5
Sweet33

Sweet33

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 12.02.2016

View Postambr0zie, on 12 februarie 2016 - 15:31, said:

Ca mandru posesor de K50AB - aceeasi generatie dar cu placa video dedicata, din ce am citit IJ are integrata, pot sa-ti spun ca modelele astea au sistemul de ventilatie la pamant. Al meu, in varsta de aproape 7 ani - la toamna il duc la scoala - asa face cand i s-a facut de pasta noua - se "balbaie" la sunet in filme, jocuri etc.
Trebuie curatat bine de praf si reaplicata pasta termoconductoare. Daca nu te incumeti, se poate face la un service.
am inteles,am sa-l desfac,va multumesc frumos

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate