Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Neintelegere indicator Led Tv - Conventional Tv

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Jericho22

Jericho22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 27.11.2013
Deci orice tv samsung are un indicator ca un ceas care scrie pe el Led Tv si Conventional Tv,eu n-am reușit să aflu la ce se refera insa am constatat ca in momentul in care indicatorul sta la jumate Tv-ul se vede mult mai bine si mai luminos..deci care e treaba?

Edited by Jericho22, 10 February 2016 - 21:00.


#2
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
eco
indica consumul, are un sezor pentru autoreglare a luminozitatii in functie de lumina din camera+alte functii
mi se pare o balarie, se vede prea intunecat, asa ca la mine e dezactivata si reglat manual

#3
Jericho22

Jericho22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 27.11.2013
Pai ideea e ca si eu am dezactivat tot ce tine se Eco..insa cand imi sta indicatorul la jumate se vede mult mai bine..

#4
Toxic00

Toxic00

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,191
  • Înscris: 18.03.2007
Marketing. Nu l-am bagat niciodata in seama...

#5
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,595
  • Înscris: 05.12.2005
E bun când te uiţi pe întuneric, faci economie de ochi, curent electric şi leduri.
Am la reparat deja TV-uri LED vechi de 2-3 ani care şi-au prăjit ledurile din backlight pt. că posesorul vroia imagini "vii".

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate