Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

recomandare husa auto cu masaj

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
drndcg

drndcg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 11.07.2014
Asa cum suna titlul, doresc sa imi recomandati o husa auto cu masaj. Stau mult in masina ( cam 2 ore pe zi ) iar meseria e solicitanta pentru spate si doresc sa folosesc timpul petrecut in masina si ptr masaj. Ca pret as fi de acord sa dau mai mult dar sa fie de calitate. Gasisem ceva in LIDL la 135 lei dar cand m-am intors nu mai exista. Multumesc !

#2
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,039
  • Înscris: 26.04.2007
masajul il faci la un salon cu fete.
si husele le iei de la orice magazin auto

#3
alexx1402

alexx1402

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,229
  • Înscris: 01.01.2007

 drndcg, on 10 februarie 2016 - 14:36, said:

Stau mult in masina ( cam 2 ore pe zi )
Mult?!

#4
ioansuciu82

ioansuciu82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 15.09.2013
2 ore? Foarte mult.Posted Image

#5
alexandrualexe

alexandrualexe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 05.07.2015
http://www.emag.ro/p...1/pd/DL272YBBM/

#6
magaenea

magaenea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 653
  • Înscris: 08.09.2009
2 ore!!!!Posted Image Posted Image Posted Image
Preaaaa.putin ce zici de cei care stau cate 8 ore minim...agenti de vanzari,tiristi...Posted Image
Cred ca esti prea comod ca sa nu spun un alintat lenes...
Cat despre calitatea de la LIDL din punctul meu de vedere este indoielnica si mai arunci si o gramada de bani,mergi la un magazin autorizat unde poti beneficia si de o garantie cat de cat a produsului...

#7
drndcg

drndcg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 11.07.2014

Nu aruncati cu pietre! Sunt medic stomatolog si am mult de lucru. Zilnic. Dupa 7 ani de lucru cam 10-12 ore uneori zilnic am dureri la coloana cervicala si lombara. Iar timpul petrecut in masina vreau sa il fac si mai util relaxandu-ma \ tratandu-ma. Nu e vb de lene ci de eficienta.

#8
alexandrualexe

alexandrualexe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 05.07.2015

 drndcg, on 11 februarie 2016 - 08:26, said:

Nu aruncati cu pietre! Sunt medic stomatolog si am mult de lucru. Zilnic. Dupa 7 ani de lucru cam 10-12 ore uneori zilnic am dureri la coloana cervicala si lombara. Iar timpul petrecut in masina vreau sa il fac si mai util relaxandu-ma \ tratandu-ma. Nu e vb de lene ci de eficienta.

Esti medic stomatolog si te zgarcesti la cateva zeci de lei in plus pe care i-ai plati pt o husa/perna masaj dintr-un magazin ok?!!??
Intra pe emag si alege de acolo ori cauta pe alte site-uri

Edited by alexandrualexe, 11 February 2016 - 10:45.


#9
magaenea

magaenea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 653
  • Înscris: 08.09.2009

 drndcg, on 11 februarie 2016 - 08:26, said:

Nu aruncati cu pietre! Sunt medic stomatolog si am mult de lucru. Zilnic. Dupa 7 ani de lucru cam 10-12 ore uneori zilnic am dureri la coloana cervicala si lombara. Iar timpul petrecut in masina vreau sa il fac si mai util relaxandu-ma \ tratandu-ma. Nu e vb de lene ci de eficienta.


Pai de ce nu spui de la inceput ce faci intre cele doua drumuri cu masina ca sa stie si omul ce sa iti recomande ...
Cat despre ce a zis alexandrualexe si asa cum ti-am mai spus si eu cauta ceva ca lumea nu fi zgarcit cu sanatatea ta sau mai bine zis  nu fa economii cand e vorba de sanatate...
cunosc cateva persoane bolnave cronic (cardio ,diabet...)care nu prea isi iau medicamentele in ideea de a face economie,sa faci economie la sanatate...e prea de tot!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate