Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Internet nelimitat tuturor revine in weekendul 13-14 februarie+ in metrou timp de 2 luni

- - - - -
  • Please log in to reply
345 replies to this topic

#1
TitiCv

TitiCv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 11.06.2005
Vodafoare are ceea mai buna retea in romania atat pe voce cat si pe date, ca urmare revine promotia cu net nelimitat in weekend plus:

bonus pt clientii care circula cu metro "Net nelimitat tuturor timp de 2 luni"

Edited by megafanro, 08 February 2016 - 20:12.


#2
Ionel1974

Ionel1974

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2015
Bine facut, la Orange vorbesti ca la inceputul anilor 2000, trebe sa urli si sa se auda ecoul ca serviciul de informatii are oameni tradatori prosti si echipament furat de la chinezi.
sa nu mai spun de cozile lungi ca pe vremea comunismului, si cu angajati de tot caca¤ul (nu toti) dar care te iau in sictir.

Edited by Ionel1974, 08 February 2016 - 15:35.


#3
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,976
  • Înscris: 18.12.2007
Ionel, razbate un pic de frustrare in postarea ta :)

Interesant sa vedem pana unde se duce Voda cu bonusurile pt clienti.

#4
Ionel1974

Ionel1974

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2015

View PostAlexEn, on 08 februarie 2016 - 15:32, said:

Ionel, razbate un pic de frustrare in postarea ta Posted Image

Interesant sa vedem pana unde se duce Voda cu bonusurile pt clienti.

Ai perfecta dreptate, dar nu am rezistat tentatiei de a face public ce se intampla la comunistii francezi Orange.

#5
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,343
  • Înscris: 01.09.2012
Eu unul pot spune ca regret ca am plecat de la Vodafone  ( acum sunt la orange ) 7 ani nu am avut nici o problema cu ei si in vara mi-au facut o oferta de tot rasul + ca imi ofereau un cadou numai daca ma abonam la ei. Si ce abonament acelasi beneficii care le aveam la 6 euro mi le ofereau la 10 euro . Ambitia m-a impins catre orange in momentul ala dar cel mai probabil o sa ma reintorc inapoi dupa 2 ani in "exil " Posted Image

Edited by alexandrubold, 08 February 2016 - 15:45.


#6
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,191
  • Înscris: 18.04.2008
Vino in Supernet 4G City, cea mai mare zona de net gratis din Europa! In perioada 8 februarie - 31 martie ai tot netul gratis oriunde la metrou. Descopera surprizele care te asteapta in statii si bucura-te de o experienta unica de navigare in Supernet 4G. Reteaua ta de incredere. https://goo.gl/zdqF3G

E trist că nu ai oriunde vrei, ci doar la metrou. :-(

#7
Dz3ck

Dz3ck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 28.12.2015
Vodafone pune ceva la cale.....fmmmmm.  Foarte ciudat....prea multe bonusuri, chestii, trestii..... Inainte erau foarte scumpi....cei mai scumpi, mai scumpi chiar si decat portocala iar acum, deodata au cele mai bune oferte de pe piata.... Parca de 1 an pune la cale ceva.... Incep prima data cu 2000 de ce vrei tu, premiera , dupa daca incarci 6 euro primesti inca 6euro moka, dupa au venit cu bonusul de 10 gb valabili o luna la prepay, dupa au venit cu acel bonus de net nelimitat in weekend, care a fost o surpriza foarte placuta pentru mine....dupa au venit cu vorbesti net primesti ca apoi sa dea si telefon la cartela iar acum inca un weekend cu net moka....cat vor mai tine bonusurile astea?


Eu cred, doar cred ca vodafone vrea sa devina #1 si sa.si mai faca ceva clienti pe care i.a pierdut acum cativa ani....si dupa sa devina o retea care ofera calitate la pret pe masura....parerea mea. :)

Si totusi, s.o tina tot asa cu bonusurile ca mie.mi convine. Net moka de prin octombrie pana acum.... :)

#8
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Eu am net 4G nelimitat oriunde in oras, nu doar la metrou.
Un singur regret am: nu e supernet :lol:

Edited by danutz1, 08 February 2016 - 19:22.


#9
Dz3ck

Dz3ck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 28.12.2015
Net nelimitat 4g la viteze de 3g :D
Daca ar fi sa aleg dupa calitate as merge oricand pe vodafone :)
Problema la digi e e nelimitat da' numai 4g 3g nu!
Unii poate n.au telefoane 4g. Pt mine ce.mi ofera vodafone e suficient. Aia 10gb net moka pe luna e perfect. Plus cate un bonus din cand in cand in aplicatia my vodafone si acu' cate un weekend moka de net.

#10
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Tu mergi linistit pe Vodafone ca eu ma descurc cu 3,4G-ul asta asa slab cum e ;)

Edited by danutz1, 08 February 2016 - 19:29.


#11
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012

View Postdanutz1, on 08 februarie 2016 - 19:20, said:

Eu am net 4G nelimitat oriunde in oras, nu doar la metrou.
Un singur regret am: nu e supernet :lol:
Daca e vorba de pseudo-reteaua poporului,  calitatea e pe masura.

In rest Vodafone au cele mai bune oferte,  vad cat de repede ma supăra și acestia

#12
Dz3ck

Dz3ck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 28.12.2015

View Postdanutz1, on 08 februarie 2016 - 19:28, said:

Tu mergi linistit pe Vodafone ca eu ma descurc cu 3,4G-ul asta asa slab cum e ;)
Numai 4g nu e ala......si sa nu mai zic de acoperire care e praf....ce sa fac eu cu digi daca n.am semnal la tara.... :)

#13
Alex871

Alex871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.01.2012
foarte tare frate! nelimitat trafic nu am avut niciodata!

Edited by TGV941, 08 February 2016 - 19:37.


#14
iulian93

iulian93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,417
  • Înscris: 17.03.2012
Shhh,  liniste ca ti-o baga pe aia cu cuca macai acum si ca el nu pleaca din oras :))


#15
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Hai sa lasam totusi si o sursa
http://www.businessm...ruarie-15049946

#16
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,191
  • Înscris: 18.04.2008
Trist e că poate telefonul se conectează la o celulă de afară. :lol:
Și dacă nu folosesc metroul, nu am nelimitat.
Trist! :-(

View PostDz3ck, on 08 februarie 2016 - 19:14, said:

Vodafone pune ceva la cale.....fmmmmm.  Foarte ciudat....prea multe bonusuri, chestii, trestii..... Inainte erau foarte scumpi....cei mai scumpi, mai scumpi chiar si decat portocala iar acum, deodata au cele mai bune oferte de pe piata.... Parca de 1 an pune la cale ceva.... Incep prima data cu 2000 de ce vrei tu, premiera , dupa daca incarci 6 euro primesti inca 6euro moka, dupa au venit cu bonusul de 10 gb valabili o luna la prepay, dupa au venit cu acel bonus de net nelimitat in weekend, care a fost o surpriza foarte placuta pentru mine....dupa au venit cu vorbesti net primesti ca apoi sa dea si telefon la cartela iar acum inca un weekend cu net moka....cat vor mai tine bonusurile astea?


Eu cred, doar cred ca vodafone vrea sa devina #1 si sa.si mai faca ceva clienti pe care i.a pierdut acum cativa ani....si dupa sa devina o retea care ofera calitate la pret pe masura....parerea mea. :)

Si totusi, s.o tina tot asa cu bonusurile ca mie.mi convine. Net moka de prin octombrie pana acum.... :)
Tot sunt scumpi. Abonamentele nu au internet nelimitat nici acum. Au rămas singurii care nu dau nelimitat internet.
Chiar sunt curios ce oferte îmi vor da la retenție.

La Telekom am cu 6€ nelimitat național mesaje și minute + 1GB.
La Vodafone am cu 10€ nelimitat minute în Vodafone, 600 minute naționale, nelimitat mesaje naționale și 800 MB.

#17
Apelinasteptare

Apelinasteptare

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 03.01.2016

View PostKyKyKyKy, on 08 februarie 2016 - 22:15, said:

Trist e că poate telefonul se conectează la o celulă de afară. Posted Image
Și dacă nu folosesc metroul, nu am nelimitat.
Trist! :-(


Tot sunt scumpi. Abonamentele nu au internet nelimitat nici acum. Au rămas singurii care nu dau nelimitat internet.
Chiar sunt curios ce oferte îmi vor da la retenție.

La Telekom am cu 6€ nelimitat național mesaje și minute + 1GB.
La Vodafone am cu 10€ nelimitat minute în Vodafone, 600 minute naționale, nelimitat mesaje naționale și 800 MB.
Vodafone nu si-a propus niciodata sa fie cea mai ieftina retea. Isi propune sa fie cea mai calitativa.
Voiam sa te contrazic cu nelimitatul, am un abon de 30e la orange, de prin sept prelungit,  cu 4.5gb net si apoi intru pe cost , 1e/100mb cred
Exista si la Vdf varianta de speed cap
Oferta de 10E e la cartela?  Ca ai Red 10 cu nmelim si 6gb de net

Edited by Apelinasteptare, 08 February 2016 - 22:37.


#18
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,191
  • Înscris: 18.04.2008
Cu 10€ e abonament

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate