Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Comenzi telefoane pe C-T

- - - - -
  • Please log in to reply
1827 replies to this topic

#469
Swagger

Swagger

    "Commit your task to memory, then do your job."

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,171
  • Înscris: 26.12.2013

View Postmmm3, on 12 februarie 2016 - 21:41, said:

Swagger nu stiu unde ai citit tu ca am vorbit eu urat... tind sa cred ca citesti aiurea forumul, ca vad ca tot cu mine ai o problema...
Nu am facut referire special catre tine, dar am vazut ca si tu te-ai aprins putin, si urasc cand se ia lumea de mine, asa, fara sa stie despre ce este vorba. Pac, cum am zis ca am facut 9 comenzi, deja eu is ala, fraudulosul, care a tras in teapa pe cineva. Nu, toate produsele cumparate, au insumat 600.000 puncte maxim, de asta am tinut sa clarific, ca sa nu se iste dupa iarasi alte discutii.

Si mai mult m-am concentrat pe cel ce a facut afirmatii, fara sa stea sa se gandeasca putin.

#470
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,158
  • Înscris: 15.05.2008
ce stil si la astia
am comenzi din 22,24,26 si in alte zile
acum ma trezesc ca imi expediaza comanda cu un nokia 108 plasata in 7 februarie

#471
snakemic

snakemic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 27.08.2007

View Postbogdandanu, on 12 februarie 2016 - 21:19, said:

salut. Pe 29 ian am comandat un S6 . Pe 31 ian am comandat niste accesorii, cod promo. Pe 2 februarie am comandat accesorii cu cod promo.
Astazi am primit confirmarea pentru ambele comenzi de accesorii , comanda pentru telefon e in acelasi status :" in curs de procesare"


La fel am si eu. Pentru accesorii am primit acum AWB-ul. Pentru telefon...nimic. Desi intre ele e distanta de o saptamana.

#472
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,083
  • Înscris: 04.10.2005
Trimit doar ce-i ieftin...

#473
snakemic

snakemic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 27.08.2007
Da, cam asa fac.

#474
andreistamate

andreistamate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 07.01.2016
Cele 9 comenzi când le-am făcut? Inclusiv săptămâna trecută mi-a venit un J5, fără probleme de livrare, și altele.
Comenzile blocate sunt blocate dintr-un motiv, fraudă se numește, și trebuiesc monitorizate mai îndeaproape toate convorbirile, însumate în secunde, transformate, și comparate cu realitatea.

Swagger, nu fi dragut si fa un print screen cu ce comenzi ti-au venit tie saptamana trecuta ca sa le arati tuturor cine esti tu cu adevarat. Samsung J5 am comandat si eu, sigur asta nu a venit, ... A ...DA... Vodafone Smart sau fire mobiana , astea e posibil sa iti fi venit.
Multumesc anticipat in numele tuturor!

#475
Catalincata180

Catalincata180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 04.02.2016

View Postandreistamate, on 12 februarie 2016 - 23:11, said:

Cele 9 comenzi cĂąnd le-am făcut? Inclusiv săptămĂąna trecută mi-a venit un J5, fără probleme de livrare, și altele.
Comenzile blocate sunt blocate dintr-un motiv, fraudă se numește, și trebuiesc monitorizate mai Ăźndeaproape toate convorbirile, Ăźnsumate Ăźn secunde, transformate, și comparate cu realitatea.

Swagger, nu fi dragut si fa un print screen cu ce comenzi ti-au venit tie saptamana trecuta ca sa le arati tuturor cine esti tu cu adevarat. Samsung J5 am comandat si eu, sigur asta nu a venit, ... A ...DA... Vodafone Smart sau fire mobiana , astea e posibil sa iti fi venit.
Multumesc anticipat in numele tuturor!
crezi ca o sa raspunda? 😂😂😂

#476
Swagger

Swagger

    "Commit your task to memory, then do your job."

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,171
  • Înscris: 26.12.2013
L.E: Defapt, ia stai, ce trebuie sa va dau explicatii voua, ca n-am inteles Posted Image)). Cine stie, stie, si cine nu, asta este.

V-am salutat, eu am zis ce am zis, cine crede, e bine, cine nu, tot la fel de bine e.
In incheiere, apelinasteptare, vad ca am si fani mai nou, cauti postari vechi, asa, sa gasesti mancatori de kkt? Frumos :).

Edited by Swagger, 13 February 2016 - 00:29.


#477
flowersf

flowersf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 708
  • Înscris: 21.05.2010

View Postgeorgianamirianu, on 12 februarie 2016 - 21:56, said:

La status ti-a aparut expediata din prima?Nu ai avut la status si "in procesare"?Ce ai comandat?
am avut vreo 3 zile in procesare si numai din 12-02-2016 scrie expediata.

#478
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
Ieri la 21:22 a fost expediata o comanda de un card de memorie....
fac si de un modem...ce spuneti?

#479
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016

View PostNimcid25, on 13 februarie 2016 - 08:17, said:

Ieri la 21:22 a fost expediata o comanda de un card de memorie....
fac si de un modem...ce spuneti?
Tu nu erai megafan Telekom? :naughty:

#480
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,918
  • Înscris: 13.05.2013
Astia au uitat ca promotia se numeste "Când te sună prietenii, primești NET și telefon!"?

Nu se numeste"...primesti card de memorie sau cablu usb" :)

#481
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

View Postheinz, on 13 februarie 2016 - 09:17, said:

Tu nu erai megafan Telekom? Posted Image
Putem spune si asa....

View Postfarockhcm, on 13 februarie 2016 - 09:33, said:

Astia au uitat ca promotia se numeste "Când te sună prietenii, primești NET și telefon!"?

Nu se numeste"...primesti card de memorie sau cablu usb" Posted Image
Cred ca nu are nici-o relevanta, Vodafone primeste 0,90 Euro pe minut,de la Telekom,Orange,Digi.Mobil

#482
asincancu

asincancu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 27.02.2011
Voi nu observati ca la cei care au multe comenzi au trimes comanda cea mai mica ca valoare, pentru ai face pe oameni sa sune in continuoare. ca daca omu era fraudator la comenzile anterioare de ce i ar trimete ceva... Dar ne da un pic apa la moara...ca s a facut prea mare tamtam pe forumuri.

View PostNimcid25, on 13 februarie 2016 - 09:36, said:

Putem spune si asa....
Cred ca nu are nici-o relevanta, Vodafone primeste 0,90 Euro pe minut,de la Telekom,Orange,Digi.Mobil
Daca nu avea nici o releventa , nu se mai chinuiau sa faca un magazin dedicat promotiei .

#483
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,918
  • Înscris: 13.05.2013
Eu am inteles ca se puteau comanda produse din ambele magazine. Carduri parca nici nu am vazut in magazinul prepaid.

#484
asincancu

asincancu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 27.02.2011
Asta inseamna ca se poate comanda o gama mult mai larga de telefoane unele mult mai bune si accesibile decat in celalat magazin.

#485
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,864
  • Înscris: 25.01.2007

View Postfarockhcm, on 13 februarie 2016 - 09:44, said:

Eu am inteles ca se puteau comanda produse din ambele magazine. Carduri parca nici nu am vazut in magazinul prepaid.
se puteau. dar la aia de nu au comandat din magazinul dedicat probabil o sa le dea eject,

Quote

  1.2 Vodafone îşi rezerva dreptul de a refuza accesul unor utilizatori la o parte sau la toate
funcţiile Siteului Vodafone cât si de a restrictiona procesarea şi / sau livrarea unei comenzi in
cazul in care exista suspiciuni de frauda din partea utilizatorilor magazinului on-line Vodafone
sau daca acestia au un comportament care prejudiciaza interesele Vodafone. Activitatile
frauduloase vizeaza, fara a se limita la: folosirea discount-urilor sau a voucher-elor pentru alt tip de
comenzi decat cele pentru care sunt acestea destinate,  
https://www.vodafone...set/v146631.pdf

#486
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
@slai
Daca era,imi anula comanda,dar a trimis-o spre mine!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate