Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

echilibrat roti (Brasov)

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 20.09.2006
Stie cineva un service auto BUN in Brasov, unde pot sa imi schimb anvelopele de vara cu cele de iarna? Facea reclama la Radio ZU cu nu stiu ce service, unde in 40-50 lei iti fac operatiunea.
Ceva care stiti ca e ok, si care echilibreaza bine rotile, daca puteti, spuneti si pretul :)
Era unul in Noua de exemplu, dar nu ma mai duc acolo, nu mi le-a echilibrat ok.

Multumesc.

#2
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Du-te la Zegrean . Are atelierul intre Brasov si Metro 1 , unde era fosta benzinarie a italianului pe sensul de intrare in Brasov ( unde sta radarul care opreste la ocolitoare ) . Intorci in sensul giratoriu  . Am fost de multe ori la el , in special dupa ce le schimbam la Kimono ( la intrare in Ghimbav ) si imi sarea masina de pe sosea de bine ce erau echilibrate. La pret , cu dat jos , dejantat , pus anvelope iarna , umflat , echilibrat , montat la loc , pentru un 4x4 mi-a luat 80 ron . Daca mergi la el , ai grija ca te cheama inauntru sa iti arate ceva si are un sarpe de cauciuc legat de o sfoara cu care sperie toti clientii ...de obicei inainte sa le ceara banii ....oamenii platesc mai usor cand cred ca au scapat de o muscatura veninoasa ....ma rog , cam indoielnica tehnica lui de vanzari dar face treaba buna cu echilibratul. Posted Image

#3
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005
Eu schimb aici de mai multi ani. Om priceput, amabil si ieftin
Acum doua saptamani, operatia m-a costat vreo 50 lei.

#4
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 20.09.2006
Ma cheama inauntru si sperie clientii cu acel sarpe de cauciuc?! Wtf, e prima oara cand aud de chestia asta la un service auto :)
Ce sa zic, bafta la clienti, eu din ce imi descrii, as dori sa evit service-ul lui, ma indoiesc in privinta seriozitatii lui.

 claz, on 30 noiembrie 2015 - 19:19, said:

Eu schimb aici de mai multi ani. Om priceput, amabil si ieftin
Acum doua saptamani, operatia m-a costat vreo 50 lei.
Mersi. Un nr. de tel?

#5
claz

claz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,861
  • Înscris: 10.06.2005
Imi pare rau, nu am, dar treci pe-acolo. Nu e greu de ajuns.

LE: am gasit in pagini aurii numarul de telefon.

Edited by claz, 30 November 2015 - 20:02.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate