Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 

Warcraft 3: Reign of Chaos

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Fzn9

Fzn9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 03.08.2014
Salut!
Mai joaca cineva in 2015  Warcraft 3: Reign of Chaos sau Frozen Throne?
Nu vreau sa radeti de mine, sa ma luati la misto, dar e prima data de cand a aparut jocu asta din 2003 , e 2015 si eu il joc.
Nu inghiteam jocurile de strategie deloc. Varul meu e fan acestui tip de gameplay.
L-am dat jos acum cateva zile warcraft 3 reign of chaos, am zis sa-i dau o sansa, sa joc si eu alt gen, sa fiu sincer m-a prins jocul, am terminat campania cu humanii, acum sunt la campania cu undead :D .
Sa fiu sincer pentru un joc din 2003 Blizzard s-au intrecut pe ei, pentru ca arata destul de ok si pe pcúrile noi, pentru o grafica de 2003.

#2
wineZ

wineZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 17.09.2012
joaca-te pe battle.net , mod-uri nu classic , o sa te prinda si mai tare , mai ales ca eu am jucat vreo 3 ani buni pe battle.net si acum in 2015 m-am lasat... nostalgia ^^

#3
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Jocul asta este unul dintre clasicii genului; la dracu', este unul dintre creatorii genului - RTS.

Pacat ca nu au realizat si o continuare si au trecut in WoW si alte balarii. Mare pacat.  

Macar scot un film:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2Rxoz13Bthc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Povestea este din Warcraft I; sper sa scoata o trilogie similara celei din LoTR; universul Warcraft este fabulos.

Edited by Alecsandru010, 29 November 2015 - 18:24.


#4
wineZ

wineZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 17.09.2012

View PostAlecsandru010, on 29 noiembrie 2015 - 18:19, said:

Jocul asta este unul dintre clasicii genului; la dracu', este unul dintre creatorii genului - RTS.

Pacat ca nu au realizat si o continuare si au trecut in WoW si alte balarii. Mare pacat.  

Macar scot un film:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2Rxoz13Bthc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Povestea este din Warcraft I; sper sa scoata o trilogie similara celei din LoTR; universul Warcraft este fabulos.


cam aceeasi chestie este si cu Age of Empires 3 din pacate, n-au mai scos si AOE 4 , jocurile bune n-au termen lung de valabilitate se pare..

Edited by wineZ, 29 November 2015 - 20:20.


#5
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,005
  • Înscris: 15.04.2011
Au scos o varianta imbunatatita de AOE2 plus doua DLC-uri, e cel mai jucat RTS de pe Steam cu un varf de 19.000 https://steamdb.info.../221380/graphs/
In afara de Starcraft 2, cele mai jucat RTS-uri sunt AOE2-3, COH1-2, MWAS2, din pacate la Grey Goo MP e cam mort.

Eu as vrea un remaster pentru Emperor Battle for the Dune, Red Alert 2 si C&C Generals dar neseriosi aia de la EA nu vor sa le faca si nici sa vanda IP-ul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate