Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Vladimir Kliciko nu mai este campion mondial

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
mishale

mishale

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 852
  • Înscris: 12.10.2015
Salut

Cine ar fi crezut?

http://www.digi24.ro...Kliciko in meci

Va reveni Vladimir Kliciko si va fi din nou campion ?

Multumesc

#2
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Orice nas isi are nasul la un moment dat spune un vechi proverb, azi a venit randul lui Klitschko. Nu cred ca va mai reveni, are deja 39 de ani.

#3
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
Da, nu mai este. Dar sa duci 12 reprize in fata unuia cu 12 ani mai tanar, cred ca nu-i asa usor.

#4
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,183
  • Înscris: 13.01.2011
Cred ca stia ce il asteapta, era inevitabil ca ,,sabia lui Damocles ", dar a mai cistigat ceva bani.

#5
-Adrian-

-Adrian-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 24.11.2015
Si o sa mai castige, contractu parca este semnat si pentru un meci revansa.

#6
sanderoalex

sanderoalex

    Nefumător înrăit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,653
  • Înscris: 26.03.2009
ati vazut meciul? meci mai plictisitor n-am vazut.tyson fury ziceai ca-i drogat.sincer la cum a decurs meciul nu ma asteptam sa-i dea lui  victoria.

#7
mishale

mishale

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 852
  • Înscris: 12.10.2015
Eu zic ca Vladimir va lua centurile inapoi.
Daca revansa se va face cu toate centurile pe masa ,cum a fost si
in aceasta prima intalnire.
Ala nu merita victoria,e un figurant .

#8
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,150
  • Înscris: 29.12.2006
Aseară am văzut un meci foarte plictisitor în care, vreme de 10 reprize şi jumătate, Klitschko se învârtea în mijlocul ringului, iar Tyson Fury îi mai "ardea" câte-un pumn când îl prindea. La un moment dat, când Klitschko s-a întor cu spatele, apoi iar cu faţa, l-a "fulgerat" Fury de am crezut că va cădea.

Tyson Fury ăsta are şi faţă dar şi comportament de om prost, dar, a fost mai activ decât Klitscho.

Edited by lupini, 29 November 2015 - 16:55.


#9
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Lupta lui Kliciko este destul de anosta , chiar si pentru categorie grea. Cu tot respectul pentru peformantele lui , omul asta a cam ucis boxul de categorie grea. Este un fel de Semmy Schilt al boxului . Nespectaculos , eficient , neapreciat pentru ca ucide spectacolul sportiv . Nu plang prea tare pentru ca a pierdut centurile. Combinatiile lui sunt rudimentare si permanent a fost avantajat de niste calitati fizice . Niciodata nu s-a vazut " inima " in lupta lui ci doar calcul rece  si ascunderea in spatele unui sistem total nespectaculos . Boxul este mai mult decat asta. A avut si meciuri in care a fost avantajat de arbitri . Pesonal l-am respectat , dar nu mi-a placut niciodata . Sper sa nu mai revina . Sper ca in boxul greilor sa apara un alt Mike Tyson care sa ofere frumusete , combinatii , viteza , strategie de meci si tot ce nu avea rusnacul asta de 2 metri .

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NIiej3l9BXg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ucrainianul asta nu ar putea sa faca jumatate din ce facea Tyson , nici daca il puneai la curent . Este ca si o comparatie intre Pavarotti si Michael Jackson . Unul canta , altul zbiera ...

Edited by JurasikMan, 29 November 2015 - 21:10.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate