Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Schimbare ip pe Router

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
zalam98

zalam98

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 04.09.2014
Salut, inainte de toate va rog nu radeti de mine. Vreau sa stiu si eu daca pot schimba adresa ip direct de la Router din Romania in USA sau UK, ca sa pot folosii contentul din alta tara si pe telefon(android). Am o tableta si un smartphone mai vechipe pe care nu functioneaza app vpn si ma gandeam daca exista soluti sa schimb ip de la "sursa". Inca odata scuze daca am spus prostii dar nu ma pricep la astfel de lucruri. P.S am net de la RDS

#2
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008

View Postzalam98, on 29 noiembrie 2015 - 09:15, said:

Vreau sa stiu si eu daca pot schimba adresa ip direct de la Router din Romania in USA sau UK

Da.

View Postzalam98, on 29 noiembrie 2015 - 09:15, said:

, ca sa pot folosii contentul

NU.

#3
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,120
  • Înscris: 22.05.2003
Exista rotuere care permit sa rulezi client VPN direct pe ele, deci tot traficul trece prin VPN, nu mai e nevoie sa rulezi clientii VPN pe tableta/computer.

#4
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,172
  • Înscris: 27.06.2007

View Postzalam98, on 29 noiembrie 2015 - 09:15, said:

Vreau sa stiu si eu daca pot schimba adresa ip direct de la Router din Romania in USA sau UK
daca te referi la ip-ul din routeru tau, cel pe care la ti la alocat providerul de internet; nu merge :)

#5
mapost

mapost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 11.06.2002

View Postzalam98, on 29 noiembrie 2015 - 09:15, said:

Salut, inainte de toate va rog nu radeti de mine. Vreau sa stiu si eu daca pot schimba adresa ip direct de la Router din Romania in USA sau UK, ca sa pot folosii contentul din alta tara si pe telefon(android). Am o tableta si un smartphone mai vechipe pe care nu functioneaza app vpn si ma gandeam daca exista soluti sa schimb ip de la "sursa". Inca odata scuze daca am spus prostii dar nu ma pricep la astfel de lucruri. P.S am net de la RDS

1. " Înainte de toate" pare că tu vrei să râzi de noi;
2. Ne spui doar că deţii conexiune rds şi tabletă & smartphone care nu pot vpn;
3. Vrei să ştii dacă poţi să faci nişte chestii;
toate astea fără să ne spui ce vrei să obţii - ce îţi trebuie.
Tu unde te afli? în RO, USA sau UK?
"ca sa pot folosii contentul din alta tara si pe telefon(android)" Posted Image Posted Image  (e ceva tradus cu google?)
Vă rog, îmi zice cineva ce se vrea?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate