Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Cum se numeste filmul?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Cossta

Cossta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 17.07.2012
Salut, am vazut acum ceva timp un film francez (sau german?) in care e vorba despre un tanar adolescent de la casa de copii, fiind abandonat de mama, el incearca sa faca cumva rost de bani si se angazeaza la o companie care ofera servicii funerare. Pentru prima data il marcheaza acest lucru (toaleta mortilor), dar pe parcurs se obisnuieste. Mai tin minte ca se intalneste intr-un tren cu o fata oarecare care ii ofera o bere, dar si ca intr-un moment din film se intalneste cu mama lui, pe care o ajuta sa mute o saltea in apartamentul ei. Imi mai vine in minte ca, uneori intarzie la adapostul unde locuieste (el fiind la locul de munca) si primeste mai multe amenintari cu evacuarea in strada.
P.S: Chiar mi-a parut interesant acest film si as vrea sa-l vizionez din nou. Mersi.

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Dupa descriere seamana mult cu emisiunile lui Gadea/Maruta. Esti sigur ca era vorba despre un film?

Edited by gumball3000, 28 November 2015 - 17:46.


#3
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,985
  • Înscris: 18.12.2007
Poate daca postezi pe topicul dedicat il recunoaste cineva: http://forum.softped...numeste-filmul/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate