Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Emag ridicare din showroom

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
CS11

CS11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 610
  • Înscris: 03.09.2012
Am comandat miercuri un monitor de la emag, speram sa ajunga pana vineri dar acum la status comanda imi spune ca va ajunge luni sau marti. Pot face ceva pentru a il ridica eu din showroom?

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Suna-i, insa sunt slabe sansele, ei livreaza din depozitele de prin Bolintin, daca nu au si unul pe stoc in showroom te duci degeaba, la fel si daca l-au predat deja curierului.

#3
flavius18

flavius18

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 03.08.2013
Cred ca nu. Insa cel mai bine suni la ei si vezi daca coletul a fost ridicat din deposit de catre firma de curierat. Daca a fost ridicat trebuie sa astepti. Daca nu a fost ridicat le poti cere sa-l ridici personal.

#4
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
Pai trebuia sa faci comanda cu ridicare din showroom. Este foarte ok asa, mai ales in caz de retur. In plus venea si mai repede.

Eu am comandat vineri un Z3 plus dual si a venit Luni la pranz in showroom. Marti l-am si returnat deja si mi-am luat banii inapoi pe loc!

Culmea e ca nu il vad deloc, la resigilate, acum. L-or fi dat iar de nou?

Edited by arab, 26 November 2015 - 20:30.


#5
Dany noob

Dany noob

    Bad Robot

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,600
  • Înscris: 14.06.2007
Depinde si de noroc.In perioada asta dureaza mai mult pentru ca a fost nebunia de black friday si inca sunt colete mai vechi nelivrate.Cauta in awb (daca nu ai cere de la emag).Daca nu a fost preluat e simplu, il iei de la showroom, iar daca a fost preluat coletul ,daca a ajuns in orasul tau , sau daca ajunge maine dimineata , iti poti incerca norocul cu cei de la firma de curierat.Unii sunt dispusi sa ti-l caute si sa mergi tu dupa el la sediul lor , ca sa nu mai astepti 1-2+ zile pana ti-l aduc ei.

Eu de obicei il sun pe curierul de pe zona mea si il rog ca atunci cand ia coletele sa arunce o privire scurta si dupa al meu si sa il puna separat pentru mine ca merg eu dupa el.Si el economiseste un drum in plus , si eu imi iau coletul mai repede.

Edited by Dany noob, 26 November 2015 - 20:52.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate