Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Agentie web design in Londra

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
digitalsin

digitalsin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 12.09.2002
E vreun graphic designer cu portofoliu solid (Dribbble, Behance) p-aici, tentat de o experienta in Londra?

Ma refer la cei care lucreaza pe mai nimic, care vor mai mult de la viata si-s adventurosi, si care ar considera sa plece.

M-am mutat definitiv acum multi ani, sunt integrat si o duc decent, vreau insa sa imi deschid propria agentie (lucrez in domeniu), nu-mi permit insa sa o fac de unul sigur si in niciun caz cu forta de munca de aici.

Intreaba-ma orice, am observat ca informatiile din sectiunea asta sunt destul de hazardate/opinionate, si nu reflecta realitatea pe deplin.

Apoi, daca exista interes, o dam pe privat.

(voi ignora comentarii rautacioase, sau lipsite de bun simt)

#2
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004
Aha ! Esti in cautare de oameni care nu castiga mai nimic in Romania si sunt dispusi sa castige mai nimic la Londra. Chestia cu aventura are probabil legatura cu faptul ca eventual vor munci fara sa fie platiti si vor dormi in boscheti.
     Nici nu te-ai apucat bine de ea si deja pute a "mega-afacere".

#3
digitalsin

digitalsin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 12.09.2002

View Postdigitalsin, on 24 noiembrie 2015 - 16:26, said:

(voi ignora comentarii rautacioase, sau lipsite de bun simt)


#4
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004
fgdxszd4    Stai linistit ca am citit si small-print-ul din paranteze.
    Eu doar am tradus ce ai incercat sa ne spui.
    Nu oferi contract, nu oferi nici un fel de garantie si nu doresti sa colaborezi cu forta de munca "locala" pur si simplu pentru ca nu esti pregatit sa platesti pretul pietei.
    Un salariu de entry-level in Londra ar fi cam 2000 de lire, ori tu ai nevoie pentru inceput de cel putin 2 oameni pentru o perioada de 3-6 luni. Pe langa asta ai nevoie de un office, pentru ca nu chemi oamenii la Londra ca sa lucreze de-acasa. Calculat rotundSDerereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee54

fgdxszd4    Stai linistit ca am citit si small-print-ul din paranteze.
    Eu doar am tradus ce ai incercat sa ne spui.
    Nu oferi contract, nu oferi nici un fel de garantie si nu doresti sa colaborezi cu forta de munca "locala" pur si simplu pentru ca nu esti pregatit sa platesti pretul pietei.
    Un salariu de entry-level in Londra ar fi cam 2000 de lire, ori tu ai nevoie pentru inceput de cel putin 2 oameni pentru o perioada de 3-6 luni. Pe langa asta ai nevoie de un office, pentru ca nu chemi oamenii la Londra ca sa lucreze de-acasa. Calculat rotundSDerereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee54

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate