Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

ESET Nod 32 Antivirus+MalwareBytes?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
rolfiwhite

rolfiwhite

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 08.10.2015
Am Lenovo G580, 1 TB HDD si 4 gb RAM. Mentionez ca am windows 8 pe el.. Ar merge bine combinatia ESET+Malwarebytes? Ce parere aveti? Cam scartaie putin cand iau unele programe de pe net Malwarebytes..dar in general. ce spuneti? merita ESET+Malwarebytes sau doar una din ele?

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Folosesc fix combinatia asta pe un sistem mai slab si nu are nicio problema de compatibilitate sau functionalitate. Merge brici. Doar ca Malwarebytes nu il pastrez activ. Ii dau doar scanari, cand si cand.

#3
ved3neu

ved3neu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 449
  • Înscris: 13.02.2008
Rolfiwhite cei de la Bitdefender ofera 6 luni licenta gratuita http://www.bitdefend...cond/index.html

Eu il folosesc inclusiv pe un Laptop mai slabut de la Lenovo( G500 cu un Intel dualcore la 1.9 Ghz.)

#4
rolfiwhite

rolfiwhite

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 08.10.2015
Nu prea îmi place BitDefender. Tot aș merge pe ESET

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Foloseste ESET cu incredere. Bitdefender (cu licenta) am avut ocazia sa testez iar azi. Laptop-ul in afara ca se misca in reluare mai are si o gramada de "traznai" incaltate. Doar un I3 amarat...

Edited by bumpocbum, 24 November 2015 - 16:52.


#6
maddogg

maddogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 25.11.2004
Malwarebytes inactiv - il folosesti numai cand ti se pare ceva suspect. Eset e suficient daca nu umbli prin toate balariile de siteuri.

#7
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Eset Smart Security 9 folosesc si eu impreuna cu MAB pe care il folosesc saptamanal pentru scanare suplimentara. Nu se recomanda folosirea celor doua solutii active simultan si nici orice alte combinatii de solutii de securitate active.
Foloseste cu incredere Eset si MAB doar pentru scanare periodica dupa ce ii faci update la zi!
Nu uita ca cel mai bun antivirus este utilizatorul ce nu deschide atasamente dubioase, nu acceseaza pagini necunoscute si lista poate continua!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate