Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Decorat un perete de 2x1.5metri

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
brainkill3r

brainkill3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 13.07.2011
Salut,

Sunt chirias intr-o camera in care am doi pereti goi si arata destul de aiurea asa ca, caut solutii relativ ieftine (avand in vedere ca nu caut sa investesc in apartament din moment ce sunt chirias) ca sa decorez oarecum peretele, sa nu mai para atata de sec. Ma gandeam initial sa imi fac eu o rama si sa printez ceva A0 insa nu am atata timp liber cat sa mesteresc ceva acuma, sau sa imi pun o bucata de tapet. Nu vreau un model traditional ci mai degraba un fel de poster precum cele din atasament.

Orice sugestie/recomandare legata de cum as putea pune ceva personalizat mai mare pe perete astfel incat sa arate decent, nu ca si cum as lipii hartie pe perete e bine venita. Va multumesc.

Attached Files



#2
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,521
  • Înscris: 05.06.2009
daca ai un magazin kaufland in zona, cauta, poate mai gasesti tablouri canvas ramase din promotiile anterioare, sunt foarte ieftine.
care este bugetul pe care ai fi dispus sa-l investesti in aceasta "operatiune" ?
daca nu, exista varianta stickere-lor pentru pereti, insa ar trebui sa intrebi proprietarul daca e de acord sa lipesti asa ceva pe perete...
http://www.stickero....ari-de-stoc?p=2

#3
tiocuip

tiocuip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 20.09.2015
o prelata de camion ?
sau un afis electoral ?
cauta unul cu iliescu .
Attached File  iliescu.jpg   42.73K   30 downloads

Edited by tiocuip, 09 November 2015 - 13:00.


#4
brainkill3r

brainkill3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 13.07.2011

 corinadaniela, on 09 noiembrie 2015 - 12:39, said:

daca ai un magazin kaufland in zona, cauta, poate mai gasesti tablouri canvas ramase din promotiile anterioare, sunt foarte ieftine.
care este bugetul pe care ai fi dispus sa-l investesti in aceasta "operatiune" ?
daca nu, exista varianta stickere-lor pentru pereti, insa ar trebui sa intrebi proprietarul daca e de acord sa lipesti asa ceva pe perete...
http://www.stickero....ari-de-stoc?p=2

Corina, bugetul meu ar fi undeva in jur la 80 de lei. Am vreao sansa sa gasesc rama de tablou pentru un A0 ieftina?

 tiocuip, on 09 noiembrie 2015 - 12:45, said:

o prelata de camion ?
sau un afis electoral ?
cauta unul cu iliescu .
mersi de raspuns insa nu se incadreaza. Prelata de camion am mai avut si nu imi place look-ul iar afisele electorale se pun pe strazi, nu in apartamente unde le vad maxim 2-3 persoane. xD

#5
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,521
  • Înscris: 05.06.2009

 brainkill3r, on 09 noiembrie 2015 - 12:49, said:


Corina, bugetul meu ar fi undeva in jur la 80 de lei. Am vreao sansa sa gasesc rama de tablou pentru un A0 ieftina?


mersi de raspuns insa nu se incadreaza. Prelata de camion am mai avut si nu imi place look-ul iar afisele electorale se pun pe strazi, nu in apartamente unde le vad maxim 2-3 persoane. xD

nu stiu sa-ti raspund, din pacate. tablourile despre care iti spuneam au si rama, trebuie doar sa le agati pe perete :-).

#6
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Incearca si pe la Horbach si Ikea.
Cei de la Ikea au si catalog, online, din care macar poate iti vine vreo idee.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate