Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Samsung galaxy sII (I9100)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
onprime

onprime

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 23.08.2013
Salutare,am luat un galaxy s2 la mana a doua si are pe el android 2.3 . Toate bune si frumoase,am zis ca o sa-i pun eu alt rom prin kies undeva la 4.4 cred ca asa este la s2.Acuma problema: -N-umi citeste kies  telefonul , am incercat si prin odin dar asemenea... ce as putea face ca sa-i dau upgrade la android ..sau macar sa-i instalez clock wort recovery..?

#2
alex_bv2001

alex_bv2001

    Hell of a member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,164
  • Înscris: 15.12.2013
Ultimul soft oficial pentru el, adica pe care il poti pune prin odin/kies este 4.1.2 Daca vrei ceva mai nou trebuie instalat CWM.

Edited by alex_bv2001, 13 October 2015 - 16:21.


#3
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Ai topic dedicat S2: http://forum.softped...9100-galaxy-s2/
Ai topic cu tutoriale, pentru acelasi model de telefon: http://forum.softped...sung-galaxy-s2/

Citeste regulamentul si data viitoare foloseste functia search (coltul din dreapta sus al paginii). Bafta!

#4
onprime

onprime

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 23.08.2013
e ok si 4.1 ... dar nu este recunoscut de pc, desi am driverele si am si kies pentru android su 4.0 ... si nici in odin nu mil recunoaste... el are androidi oficial samsung 2.3 asa scrie cand intru in download mode.

#5
floyd69

floyd69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 15.12.2010
La mine, SII e funcțional cu Kies 2.6.3. Versiunea 3 a Kiesului, nu îmi recunoaște telefonul. Succes!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate