Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Bazait casti Samsung Genuine EHS61ASFWE

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
malfy

malfy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.09.2014
Buna seara. Mi-am luat o tableta samsung , si castile au venit la pachet . Am folosit castile doar la laptop (Lenovo G580). Au mers ok primele 2 zile , dupa a inceput sa se auda un bazait destul de iritant in casca stanga cand este sunetul la maxim, daca nu este la maxim nu se aude mai deloc bazaitul. Astept niste sfaturi pentru rezolvarea problemei. Multumesc anticipat.

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Cele din pachet sunt niste casti de 10,  maxim 20 lei, nu poti avea pretentii de la ele.

#3
malfy

malfy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.09.2014

 gumball3000, on 09 octombrie 2015 - 19:44, said:

Cele din pachet sunt niste casti de 10,  maxim 20 lei, nu poti avea pretentii de la ele.
Mi-am dat seama de asta , doar ca am vazut ca este o problema destul de frecventa. Ma gandeam ca nu sunt atat de prost realizate incat sa se strice in 2 zile. Daca ai auzit de problema asta in trecut si stii vreun fix ,  ceva ar fi bine primit .

Edited by malfy, 09 October 2015 - 19:49.


#4
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012
Castile alea sunt puse acolo doar sa fie, unul la care ii place cat de cat sa asculte muzica, are deja o pereche de casti bune. Asta e valabil cam pt toate marcile de telefoane.

#5
missionnad

missionnad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,495
  • Înscris: 13.11.2011
Oferta de casti in-ear este foarte diversificata,casti de la 20 lei pana la 4.000 lei.In functie de buget ai de unde alege.
Astea ieftine pana in 50-70 lei mai mult tiuie decat canta,mai incolo te vei trezi si cu probleme auditive.

Edited by missionnad, 09 October 2015 - 21:21.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate