Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Abonamente si optiuni Family

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
Am primit prin email oferta de mai jos. Din ce inteleg eu , oferta este complementara pachetelor Magenta ,in diverse configuratii. Intrebarea ar fi , in situatia in care pot prelungi un abonament Telekom si pot trece o cartela prepay pe abonament, pot beneficia de oferta?
Attached File  ImageUploadedByTapatalk1444285462.483507.jpg   144.51K   78 downloads


#2
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
Sa inteleg ca ai pachet MagentaOne?

Daca se trece pe abonament,nu se aplica acea oferta si se aplica oferta din imagine:

Attached Files



#3
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,796
  • Înscris: 25.07.2004
Eu aveam doua abonamente, unul dintre ele am putut sa-l trec la oferta family dar cu 6.95 euro pentru ca nu am pachet magenta one

#4
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014

 Nimcid25, on 08 octombrie 2015 - 09:00, said:

Sa inteleg ca ai pachet MagentaOne?Daca se trece pe abonament,nu se aplica acea oferta si se aplica oferta din imagine:

Nu, nu am alte servicii Telekom. As vrea sa solicit oferta postata de mine mai sus la prelungirea abonamentului. In fapt , ma intereseaza o oferta cu 500 min nationale, nelimitat in retea si undeva la 1.5-2GB internet pentru maxim 6 Euro cu Tva. Bineinteles, nu vreau telefon subventionat. Daca imi ofera asa ceva sunt dispus sa trec si numarul prepay pe un abonament identic.
Oferta Family se incadreaza in conditiile de mai sus. La fel si oferta Digi Mobil (am TV si internet de la ei). As prefera totusi sa raman la Telekom pentru ca sunt multumit de calitatea serviciilor.

 micutu82, on 08 octombrie 2015 - 10:15, said:

Eu aveam doua abonamente, unul dintre ele am putut sa-l trec la oferta family dar cu 6.95 euro pentru ca nu am pachet magenta one

Salut. Ce beneficii ai pentru cei 7 Euro? Multumesc

#5
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,796
  • Înscris: 25.07.2004
Este acel abonament de 14.95 euro de la ei de pe site redus la 6.95. (1000 minute/sms nationale; nelimitat telekom, 700mb, 150 minute internationale pe mobil, parca). Celalalt abonament pe care-l am este la 10,95 si este nelimitat. Cand il faci pe asta de 6.95 ai de ales bonus pentru celalat abonament, minute nelimitate sau inca 1gb. Faptul ca eu aveam minute nelimitate, mi-au mai dat 1gb. Daca vrei, poti face cu perioada contractuala si-ti poti lua telefon in rate fara dobanda (12/24 rate)

#6
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

 micutu82, on 08 octombrie 2015 - 11:19, said:

Este acel abonament de 14.95 euro de la ei de pe site redus la 6.95. (1000 minute/sms nationale; nelimitat telekom, 700mb, 150 minute internationale pe mobil, parca). Celalalt abonament pe care-l am este la 10,95 si este nelimitat. Cand il faci pe asta de 6.95 ai de ales bonus pentru celalat abonament, minute nelimitate sau inca 1gb. Faptul ca eu aveam minute nelimitate, mi-au mai dat 1gb. Daca vrei, poti face cu perioada contractuala si-ti poti lua telefon in rate fara dobanda (12/24 rate)
Nu este oferta Family!
Este mobil nelimitat.

#7
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,796
  • Înscris: 25.07.2004
Eu, acum am oferta family. Un abonament de 6.95 redus de la 14.95 fara perioada contratuala si un abonament de 10.95 cu perioada contractuala

Edited by micutu82, 08 October 2015 - 11:30.


#8
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
Cred ca un Mobil Date M ar fi solutia pentru mine, bineinteles redus la jumatate din pretul de pe website. Nu ma intereseaza telefon subventionat , mai degraba eliminarea perioadei contractuale sau o perioada maxima de 12 luni. 500 min nationale si 1.5GB sunt resurse suficiente, nu dorm cu telefonul la ureche :) . La versiunea cu 1000 min nationale si 750 MB se plateste traficul suplimentar.

Edited by Mihai-I, 08 October 2015 - 12:38.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate