Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Recomandare site gazduire mix

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ands

ands

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 13.11.2006
Va salut!
Intentionez sa incarc cateva mixuri promotionale pe un site de specialitate, dar problema este ca nu pot folosi cele doua servcii cunoscute (soundcloud si mixcloud) deoarece acestea cer ascultatorului care vrea sa asculte mixul pe smartphone sa-si instaleze aplicatia din google play/App Store. Multi nu vor sa faca asta. Asa ca ma gandeam la un site care atunci cand da play omul la un mix recomadat pe facebook sa inceapa sa cante muzica fara sa-si mai instaleze mai stiu eu ce aplicatie sau sa-l trimita pe alta pagina cum face youtube. Cunoasteti un astfel de program?

#2
tybanu

tybanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,586
  • Înscris: 15.01.2007
Trilulilu.

#3
ands

ands

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 13.11.2006
Mai exista asa ceva? :) Stiu ca la un moment dat puteai sa asculti doar o parte din melodie apoi iti spuneau cei de la Vodafone ca trebuie sa le dai bani ca sa asculti toata piesa. Pana sa fie preluat de Vodafone, intr-adevar a fost un super serviciu. Dar in momentul de fata nu am mai vazut pe nimeni sa sharuiasca ceva de pe trilulilu. Multumesc pt recomandare. Poate mai apar si alte idei.

#4
alexupit

alexupit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,327
  • Înscris: 23.09.2008
Cred ca confunzi site-urile. Trilulilu e gratis.

#5
ands

ands

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 373
  • Înscris: 13.11.2006
Probabil. Nu te contrazic. Eu am spus ce s-a intamplat la un moment dat cu acest serviciu. Il foloseam, imi placea, pana au inceput sa limiteze piesele pe care le ascultam. De aceea spun ca parca m-as orienta catre alt serviciu ca sa nu am surprize la un moment dat ca sunt limitate mixurile pe care le urc la ei.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate