Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

https://bilete.frf.ro - teapa?

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1
Mihai1971

Mihai1971

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 02.05.2006
Salut,

Astazi, in jurul orei 11:20, am comandat de pe site-ul https://bilete.frf.ro 2 bilete la meciul de fotbal Romania-Finlanda, la tribuna 2. Am platit 40 de lei cu cardul meu Visa emis de ING. Aplicatia HomeBank a acestei banci imi arata ca s-a dat ok-ul pentru transferul banilor din contul meu, apare ca si tranzactie in asteptare.

Din pacate, nu am primit biletele pe mail, asa cum este precizat in termeni si conditii.

Singurul mesaj pe care il am de la site este un print screen facut dupa plata online:

Quote

Comanda cu nr. 1812855002 a fost plasata cu succes!
Un email de instiintare a fost trimis pe adresa [email protected] in care gasiti informatii despre livrarea sau ridicarea biletelor.
Va multumim!

Nimic pe mail.

Absolut nimic.

Nici macar in folderul spam.

Dupa aproximativ o ora le-am trimis un mail la adresa [email protected] in care le ceream detalii despre livrarea biletelor electronice. Nu am primit raspuns.

Am incercat sa sun la numarul 0213119323, de pe site-ul lor. Suna ocupat in continuu.

Sa inteleg ca am luat o teapa? Suma de 40 de lei nu este mare, dar chiar vreau sa merg la acest meci si vreau sa stiu daca trebuie sa merg diseara la casa de bilete sa imi iau bilet.

#2
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Poate se proceseaza mai greu informatiile.
Maine poate vei fi primit biletele pe e-mail.

#3
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,774
  • Înscris: 25.01.2007
teapa nu e, se pare ca e supraaglomerat site-ul.
probabil e-mailul tau in asteptare, azi-maine va veni.

#4
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008
http://www.ziare.com...-gratis-1385997
Pai e 20 lei  sau e gratis?

Edited by d-ardeleanu, 06 October 2015 - 13:03.


#5
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010

View Postd-ardeleanu, on 06 octombrie 2015 - 13:03, said:

http://www.ziare.com...-gratis-1385997
Pai e 20 lei  sau e gratis?

Tu stii sa citesti, sau te-ai oprit la titlu?

#6
Mihai1971

Mihai1971

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 02.05.2006

View Postd-ardeleanu, on 06 octombrie 2015 - 13:03, said:

http://www.ziare.com...-gratis-1385997
Pai e 20 lei  sau e gratis?
20 de lei e un pret modic, chiar foarte ok.

Problema e ca am cumparat biletul de pe acest site fantoma, care a luat banii, dar nu trimite mailuri si nici nu raspunde la telefon.

#7
seawolf

seawolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 16.01.2007
Dupa cum vezi pe toate site-urile de stiri , din cauza la acest pret site-ul este supra-incarcat de oameni ca si tine care incearca sa cumpere .
Dar ca in romania , probabil serverul lor este cel mult un celeron de 1.80 GHz .
Iar de aici in colo ai 2 variante :

1. Astepti pana primesti pe mail
2. Astepti pana iti raspund la telefon
Posted Image

#8
blade0blade

blade0blade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 833
  • Înscris: 29.09.2015
""Stimate Client va multumim pentru interesul acordat, momentan sunt prea multi utilizatori pe site. Va rugam reveniti peste 5 minute. Asta afiseaza siteul acum. Stai linistit ca vin si biletele pe mail, doar ca e serverul supra solicitat. La pretul asta e nebunieeeee

#9
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Eu am comandat, mi-au răspuns chiar și la telefon, doar că nu m-au ajutat cu nimic: am 5 bilete family comandate și mi-au zis că până la ora meciului ar trebui să primesc mailul... Cei care mi-au răspuns erau de la Bilete.ro, nu de la Federația Română de Fotbal.

#10
gigi_4476

gigi_4476

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,383
  • Înscris: 28.02.2007

View PostMihai1971, on 06 octombrie 2015 - 12:34, said:

Salut,

Astazi, in jurul orei 11:20, am comandat de pe site-ul https://bilete.frf.ro 2 bilete la meciul de fotbal Romania-Finlanda, la tribuna 2. Am platit 40 de lei cu cardul meu Visa emis de ING. Aplicatia HomeBank a acestei banci imi arata ca s-a dat ok-ul pentru transferul banilor din contul meu, apare ca si tranzactie in asteptare.

Din pacate, nu am primit biletele pe mail, asa cum este precizat in termeni si conditii.

Singurul mesaj pe care il am de la site este un print screen facut dupa plata online:



Nimic pe mail.

Absolut nimic.

Nici macar in folderul spam.

Dupa aproximativ o ora le-am trimis un mail la adresa [email protected] in care le ceream detalii despre livrarea biletelor electronice. Nu am primit raspuns.

Am incercat sa sun la numarul 0213119323, de pe site-ul lor. Suna ocupat in continuu.

Sa inteleg ca am luat o teapa? Suma de 40 de lei nu este mare, dar chiar vreau sa merg la acest meci si vreau sa stiu daca trebuie sa merg diseara la casa de bilete sa imi iau bilet.
Ia vezi tu daca mai ai bani pe card , google zice ca "Conexiunea nu este privata ! Atacatorii pot incerca sa va fure informatiile de pe bilete.frf.ro(de exemplu parolele, mesajele sau informatiile de pe cardurile de credit).

#11
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,942
  • Înscris: 02.09.2005
eu n-as plati niciodata pentru niste bilete la un meci care se termina 0-0...

#12
adrian8080

adrian8080

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 453
  • Înscris: 12.12.2010
Mihai1971, inside_spy ati primit biletele?

Si eu am cumparat ieri de pe bilete.ro si nimic pana acum pe mail.

#13
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,774
  • Înscris: 25.01.2007
e serverul aglomerat.
imediat ce se termina meciul se dezaglomereaza, isi revine serverul si va trimite si mailurile cu biletele.

#14
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Nu am primit nimic.

#15
yakko

yakko

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 02.04.2005
Si eu am aceeasi problema. Nu am primit nici macar un mail de confirmare cum a zis cineva mai sus ca a primit...

#16
axelicbt

axelicbt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 15.03.2011
Same shit here , am facut comanda si platit ieri pe la ora 13 , si nu am primit nimic.
Parca vad ca ma uit la meci la Tv si cu banii de bere luati.

#17
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Dacă nu le primim până mâine, plângere penală pentru Federația Română de Fotbal.

#18
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,774
  • Înscris: 25.01.2007
TLD isi exprima in mod explicit declinarea oricarei garantii pe care un utilizator o poate invoca in urma folosirii serviciilor bilete. De asemenea, TLD nu ofera nici o garantie in cazul oricaror consecinte care pot aparea, cauzate de nefunctionarea serviciilor bilete.ro sau intarzierea informatiilor datorate unor cauze independente de vointa TLD.
http://www.frf.ro/te...conditii-bilete

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate