Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

windows xp problema

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
danutx23

danutx23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.10.2015
Salut . Am facut un cd butabil cu windows xp sp 2  .. eu am windows 7 si nu are nici o problema   , l`am instalat (windows xp sp2)am bagat programele placa de retea si tot ce trebuia de sunet etc .. sunetu nu il instaleaza , netu zice ca e conectat dar nu merge  

A mai avut cineva problema aceasta sau stie sa o rezolve ? tin sa precizez ca am facut 2 cduri am incercat si altu xp sp2 dar aceeas problema
problema e la internet ca nu imi functioneaza dar la network acolo imi apare si ca primeste pachete si trimite  dar degeaba am explore cand se deschide prima pagina de msn ruleaza merge si merge sa dau search acolo si cand dau google ceva security alert si nu merge pagina adica inci 1 pagina inafara de msn

MUltumesc

#2
wasteyard

wasteyard

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,049
  • Înscris: 14.11.2012
De unde ai kit-ul de win xp sp2, de pe torenti?

#3
Tehnicianul1970

Tehnicianul1970

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,509
  • Înscris: 09.11.2014
Vechitura aia expirata de SP2 de la Windows XP,are IE 6 instalat.NU mai este acceptat acest browser pentru navigare pe net.Daca XP-ul este cu licenta,descarca alt browser inca suportat de SP2,exemplu Google Chrome si cu acesta,accesezi paginile Microsoft de unde descarci kit-ul de XP SP3 OBLIGATORIU,apoi IE 8.
Daca nu te descurci,revino!

#4
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,326
  • Înscris: 24.05.2010
incearca sa cumperi

#5
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,120
  • Înscris: 22.05.2003
1. SP3 e obligatoriu.
2. Registry hack pt a mai primi update-uri.
3. Firefox sau Chrome pe post de browser

#6
danutx23

danutx23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.10.2015
poi am luat de pe http://www.microsoft...?id=18242  si 1 l`am luat dupa torent

tin sa precizez ca nu functioneaza internetu dau la download si nu merge chiar daca arata ca primesc si trimite pachete

daca stiti voi un  link sa iau 1 sp2 care sa fie bun sa functioneze poate puteti sa imi da`ti ... multumesc

#7
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Cine stie ce Windows modificat ai descarcat tu...
Oricum, nu oferim suport pentru Windows piratat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate