Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Iară aia cu ați depășit spațiul alocat atașamentelor?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Fusese chestia aia cu "ați depășit spațiul alocat atașamentelor". A fost scoasă acum vreo lună și m-am bucurat, chit că nu am pus decât câteva imagini direct pe forum (pentru restul folosind găzduire exterioară). De ce a trebuit anulată această măsură bună?!

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Attached File  att.png   2.67K   125 downloads

#3
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
Macar pentru djl, si ar trebui ridicata aceasta restrictie. Io ii donez bucuros cei 8 giga fara 74 de mega pe care ii am la dispozitie.

#4
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Chiar aşa, ar trebui să se poată dona.

#5
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,428
  • Înscris: 10.08.2005
donez 4GB

#6
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,218
  • Înscris: 06.01.2007
Sterge contu si fa altul. Ai 43k mesaje. Cat crezi ca poate duce si bietu server?
:D

#7
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Eu sunt curios ce tot a uploadat pe aici de a umplut 8 GB, ca nu tin minte sa fi vazut ceva atasat de el.

#8
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Omul e un muzeu viu, postează o groază de cărţi vechi de telefon, reviste, etc. Foarte interesant pentru pasionaţi. Eu de multe ori postez cu link dar e drept, asta înseamnă că în câţiva ani dispare. La ce postează el ar fi chiar păcat.

#9
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004

View Postgumball3000, on 08 septembrie 2015 - 23:20, said:

Eu sunt curios ce tot a uploadat pe aici de a umplut 8 GB, ca nu tin minte sa fi vazut ceva atasat de el.

Păi la Litoralul românesc - istoric, amenajări..., Bucureşti de altădată, Poze vechi anii '70-'80, Blocurile comuniste, Amintiri despre Romtelecom, Ce vă aduce aminte de copilărie, Anii '90, Viaţa în anii '90-'000, Reto R.A.T.B., Aşa cum a fost, Industria românească, RFI: Peste jumătate din români îl regretă pe Ceauşescu, Poze cu reclame vechi, Maşini în România în anii '30-'60, ['70]-'80, 90, Modă din anii '50, '60, '70, '80, Vintage photos (topic (therad) poze vechi cu domane dezbrăcate) am postat destule ataşamente   Posted Image

Edited by djl, 10 September 2015 - 09:04.


#10
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,428
  • Înscris: 10.08.2005

View Postgumball3000, on 08 septembrie 2015 - 23:20, said:

Eu sunt curios ce tot a uploadat pe aici de a umplut 8 GB, ca nu tin minte sa fi vazut ceva atasat de el.

imagini vintage

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate