Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Magazinul chrono12.de

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012
Salut.

As vrea sa imi comand un ceas de pe acest site(un g-shock: http://www.chrono12....m-chrono12.html ) , a avut cineva tangente cu ei pana acum ? Nu prea am gasit parere pe net si nici topicuri deschise pe forumuri.
Multumesc.

#2
Sonic3R

Sonic3R

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 836
  • Înscris: 02.02.2011
De aici: https://www.watchsho...a/Casio G-Shock
nu iti place ?

#3
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012
Nu gasesc modelul pe care il vreau eu Posted Image .... cred ca il comand din afara pana la urma . Am gasit undeva cu 560 cu tot cu transport.

Edited by minunescu, 01 September 2015 - 15:58.


#4
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,915
  • Înscris: 01.01.2010
Eu am cumparat si de pe Japora. Nu am avut probleme sa necesite garantie, dar am beneficiat de suport, calificat din partea dansilor, deoarece cumparasem un ceas Casio mai complex si ma împotmolisem la setari. Am gasit ceasul pe care ti-l doresti tu la ei.
Te rog sa nu interpretezi asta ca reclama. La momentul respectiv am avut nevoie de o parere, dar nu am prea gasit-o. De oriunde l-ai lua, daca este original, va fi bun..si rezistent. Am eu un G-Shock de vreo 7-8 ani. Nu stiu ce s-a intamplat cu el, poate si pentru c anu l-am mai folosit, dar functioneaza si acum cu bateria originala.

#5
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012

 YOUR_GOD, on 01 septembrie 2015 - 16:12, said:

Eu am cumparat si de pe Japora. Nu am avut probleme sa necesite garantie, dar am beneficiat de suport, calificat din partea dansilor, deoarece cumparasem un ceas Casio mai complex si ma împotmolisem la setari. Am gasit ceasul pe care ti-l doresti tu la ei.
Te rog sa nu interpretezi asta ca reclama. La momentul respectiv am avut nevoie de o parere, dar nu am prea gasit-o. De oriunde l-ai lua, daca este original, va fi bun..si rezistent. Am eu un G-Shock de vreo 7-8 ani. Nu stiu ce s-a intamplat cu el, poate si pentru c anu l-am mai folosit, dar functioneaza si acum cu bateria originala.

Cautasem si eu la ei , si iti multumesc pentru parere , dar acel milion si jumatate ma face sa il comand din afara.

Edited by minunescu, 01 September 2015 - 16:18.


#6
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,915
  • Înscris: 01.01.2010
Te inteleg. Eu, sincer sa fiu, as cauta bine si l-as lua de aici. Daca ai nevoie de garantie, acel milion o sa se duca pe transport.
Dar, poate ai noroc. Eu am cumparat cateva ceasuri si din fericire, niciunul nu a necesitat reparatie.

#7
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012
sincer , iau ceasul mai mult ca accesoriu , nu sa ii folosesc functiile. Deci nu pun mare accent pe functionalitatea lui , dar ar fi cam rusinos ca la un ceas la 6 milioane sa se strice ceva si sa stau cu el pe mana ca un bibelou pe mobila :))

#8
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,915
  • Înscris: 01.01.2010
Iti trebuie neaparat G-Shock?
Pentru sport, iti recomand Suunto, iar de frumuseste, un Casio din gama Edifice. Gasesti si radio controlled la banii aia.

#9
stylus93

stylus93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,117
  • Înscris: 26.09.2008
@minunescu daca doresti iti pot da un voucher de 10% reducere pt. orice ceas de pe watchshop.ro.

#10
minunescu

minunescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 05.06.2012

 YOUR_GOD, on 01 septembrie 2015 - 16:35, said:

Iti trebuie neaparat G-Shock?
Pentru sport, iti recomand Suunto, iar de frumuseste, un Casio din gama Edifice. Gasesti si radio controlled la banii aia.
Da , vreau neaparat g-shock pentru ca mereu mi'am dorit unul :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate