Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Recomandare Telefon

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Andyxd

Andyxd

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 31.08.2015
Salutare Softpedia as vrea si eu niste pareri despre telefonul Allview X2 Soul Mini  , imi expira abonamentul in 2-3 sap si as vrea sa il achizitionez problema este ca in revista scrie asa http://imgur.com/nvtD4Y2 la sistem ma refer Octa core - 2 gb ram - 13 mp camera spate iar pe google scrie asa ceva http://www.emag.ro/t.../pd/D7KLWBBBM/

1gb ram si 8 mp camera pe spate care ar fi adevarat ?

A Apucat cineva sa il butoneze ? ruleaza bine chiar daca ar avea un 1gb ram dar cu octa-core de 1.7 ghz?
Va Rula mai bine ca un quad-core?

Edited by Andyxd, 31 August 2015 - 11:55.


#2
v_andrei

v_andrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 05.08.2014
Sunt sigur ca gasesti telefoane mai bune in banii astia.

Pentru specificatile corecte vezi aici http://www.gsmarena....l_mini-6782.php

Edited by v_andrei, 31 August 2015 - 12:03.


#3
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Pentru pareri se poate scria pe topicul dedicat modelului: Allview X2 Soul Mini.
Trecand astfel peste faptul ca ai scris pe o arie gresita, ai putea cauta informatii despre telefonul original: Gionee Elife S5.1 (comparatie intre cele doua)

Google: review Gionee Elife S5.1

Asa, ca o concluzie, daca vrei informatii despre telefoanele Allview, identifica-le pe cele originale, de la Gionee si cauta dupa acelea informatiile dorite.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate