Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 

Plata online trezorerie ?!

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
murilexix

murilexix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 14.03.2009
Buna ziua tuturor. Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema, daca stiti solutia: vreau sa platesc asigurarea de sanatate pentru sotia mea, fara sa mai ajung la trezoreria orasului de care apartine ( ar insemna sa pierd vreo cateva ore pe drum si prefer sa folosesc altfel acest timp) - am fost informat de catre o angajata a Bancii Transilvania ca trezoreria oricarui oras are contract cu Banca Transilvania (poate si cu alte banci) si platile se pot face la oricare sucursala a acestei banci, dupa ce se completeaza un OP cu cod de bare de pe site-ul ANAF sau cel al Ministerului de Finante ( am cautat pe ambele site-uri si nu am gasit respectivul formular). Stiti cumva unde as putea gasi acest OP sau ati putea chiar sa postati aici un link?

#2
2bani

2bani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 824
  • Înscris: 19.08.2015
Poate chiar la banca sa aiba. Trezoreria nu e aceasi indiferent de oras?

Edited by 2bani, 27 August 2015 - 14:04.


#3
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003
Ce vrajeala au in ei cei de la BT. Auzi, "au contract". Poti sa faci plata de la orice banca din sistem, toti au "contract".

Programul necesar e aici: https://static.anaf....ograme_OPFV.htm

Asa cum scrie in titlul topicului, poti sa faci plata chiar si online, din aplicatia de internet banking si nu-ti mai trebuie niciun op cu cod de bare. Doar sa stii sa completezi corect campurile.

#4
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004

View Postbladhaund, on 27 august 2015 - 14:15, said:

Ce vrajeala au in ei cei de la BT. Auzi, "au contract". Poti sa faci plata de la orice banca din sistem, toti au "contract".
Trezoreria are deschise conturi doar la anumite bănci, dar plăți către trezorerie poți face de la orice bancă.

#5
murilexix

murilexix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 14.03.2009
Va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns - pana la urma am platit prin internet banking, dupa ce am telefonat la trezoreria respectiva si mi-au dat datele necesare completarii formularului.

Edited by murilexix, 01 September 2015 - 11:04.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate