Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Sfat achizitie HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-All-in-One

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
danbacesti

danbacesti

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.08.2008
As dori sa achizitionez acest hp si  m-ar interesa cateva sfaturi despre aceasta multifunctionala.Deci in special de la cei care au lucrat mai mult cu ea,cum se comporta dupa un timp mai indelungat,un an de exemplu,sau si alte informatii.Bineinteles ca as putea sa citesc unele comentarii de cei care au cumparat-o recent dar pe mine ma intereseaza opinii dupa un timp mai mare de folosinta.Va multumesc mult.

Edited by shmu, 04 August 2015 - 21:48.
da zoom daca nu vezi. nu mai folosi font mai mare.


#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,135
  • Înscris: 22.05.2003
Mie imi scapa motivul pt care ti-ai cumpara o imprimanta pe cerneala si fara automatic feeder la scanner.

O folosesti pt imprimare color fotografii ?

#3
danbacesti

danbacesti

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.08.2008
O foloseste copilul pentru la scoala si chiar si eu asa ocazional .Da si foto dar nu in mod special.Am avut un mp 640 si un mg 5350 asta in decurs de aproape 6 ani. Mp mi s-a ars capul de printare folosind refil si cred ca nu am fost atent fiind si prima imprimanta.La mg 5350 am fost mult mai atent dar ...s-a ars ceva prin ea ,asa au spus la un service, care costa 250ron plus manopera 120 deci..am zis pa asta dupa 3 ani si 2luni mai exact .BIneinteles ca nu am folosit-o la greu. sa zic. a fost ceva decent .Imprimanta  deci pentru copil mai mult.Este la liceu si cateodata mai trbuie.Ce-i drept m-am obisnuit sa fie acolo sa nu mai alerg repede cand am nevoie de ceva la un centru.De ce hp acum? Imi incerc norocul poate sunt mai rezistente la o folosire decenta .Canon m-au dezamagit,am inteles ca oricat de atent ai fi cad dupa 2-3 ani cad. Bineinteles vorbesc de cele sa zicem home.Multumesc pentru timpul acordat.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate