Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Abonament mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
GeorgeSTS

GeorgeSTS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 07.05.2014
Salut!Ce provider de telefonie mobila are cea mai buna oferta pentru un abonament pana in 8€.Telefonul nu ma intereaza,nu am nevoie de foarte multi mb de net,am nevoie de un semnal bun in zonele Prahova-Bucuresti-Arges.Iau in calcul si digi.Nu ma intereaza nici minutele internationale,mai mult cele nationale.

#2
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Daca stai mai mult prin orase, ia in calcul Digi.
Ai si semnal, ai si net mult.
Daca nu stai mai mult prin orase, o sa ai probleme si cu semnalul si cu netul (doar 100 mega in roaming).

#3
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Intra pe fiecare site si vezi daca se muleaza. Am vazut ca la toti pleaca de la 7 E cu nelimitat in reteaua proprie, diferenta pana la 8 fiind foarte putine minute si mb intre abonamente. La voda ofera abonamente fara telefon cu mai multe minute in aceeasi bani. Daca vrei flexibilitate ar fi ideala o cartela (la banii astia s-ar putea sa fie mai rentabila), daca vrei peste un an-doi fidelizare, abonamentul ar fi mai bun.

#4
GeorgeSTS

GeorgeSTS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 07.05.2014
Nu am mai avut abonament pana acum,am mers pe prepay,dar nu voi mai avea atat de multa libertate de miscare si voi avea nevoie de abonament.La digi pot gasi pachete cum sunt la telekom gen televiziune,fix,telefonie mobila?(nu prea se impaca la pachet telefonia fixa cu cea mobila,dar poate exista)de internet nu voi mai avea nevoie fiind plecat.Sunt interesat sa le fac si parintilor un abonament de telefonie asa ca un pachet cu reducere ar suna bine.

#5
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010

View PostVenboteam, on 04 august 2015 - 16:04, said:

Daca stai mai mult prin orase, ia in calcul Digi.
Ai si semnal, ai si net mult.
Daca nu stai mai mult prin orase, o sa ai probleme si cu semnalul si cu netul (doar 100 mega in roaming).
La Digi mai nou ai 300 mega in roaming.

#6
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013

View PostGeorgeSTS, on 04 august 2015 - 15:55, said:

Salut!Ce provider de telefonie mobila are cea mai buna oferta pentru un abonament pana in 8€.Telefonul nu ma intereaza,nu am nevoie de foarte multi mb de net,am nevoie de un semnal bun in zonele Prahova-Bucuresti-Arges.Iau in calcul si digi.Nu ma intereaza nici minutele internationale,mai mult cele nationale.

Poti sa cumperi de proba o cartela prepay de la Digi si vezi daca ai semnal si date pe mobil in zonele pe care le frecventezi....Posted Image

#7
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,114
  • Înscris: 04.02.2011
Eu zic să mergi pe prepay ai în jur de 3 GB la banii ăia. Orange şi Vodafone au reţea ok.

#8
iordash91

iordash91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 25.02.2010
nu merita abonament,ia un prepay

#9
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,863
  • Înscris: 27.04.2010
https://www.vodafone...epaid-1x1#tab-1

#10
cristineo

cristineo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 27.12.2008
La Vodafone ai la abonament nelimitat national cu 8 euro si 1 giga de net parca, iar daca zici ca vrei sa faci un pachet si parintilor,
poti negocia sa iti lase la 7 euro fiecare pachet. Fara telefon la oferta :)

#11
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012

View Posttzaq93, on 04 august 2015 - 17:38, said:

La Digi mai nou ai 300 mega in roaming.
Atunci imi fac mea culpa. Am gresit! :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate