Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Husa protectie si folie protectie iphone 6 plus

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Anca4411

Anca4411

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.08.2015

View Postpgreed, on 11 septembrie 2011 - 11:29, said:

deci ce am spus si eu mai sus.
Oricum e un corolar la legea Murphy: Cu cat ai mai multe piese (cele electronice) cu atat probabilitatea ca aparatul sa se strice e mai mare.
Buna! In putin timp imi va ajunge iphoneul si as dori sa stiu cateva huse bune de protectie si folii, tempered glass am inteles, gorilla glass, etc. Vreau o protectie buna, sa reziste la cazaturi, socuri, de preferat si cu garantie produsele. Si un pret rezonabil.. Nu peste 60 RON..
Am vazut cateva videoclipuri, ce parere aveti de husa Ringke FUSION si Tech 21 Impact Case?
Si inca ceva. Nu cred ca o sa pot sa il tin in buzunar deci ma gandeam la o husa din aceea tip portofol. Ce parere aveti de ele? Protectia lor e mai scazuta? Puteti sa imi spuneti unele bune? Multumesc anticipat!

#2
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,784
  • Înscris: 27.01.2009
Sa inteleg ca vrei sa-ti iei o geanta speciala pt telefon ?

#3
OutOfMind

OutOfMind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 04.06.2012
La un iPhone cu asemenea huse merg si niste slapi crocsAttached File  ef7bcf91e8f6d76987dfe8af34abed60.jpg   16.46K   9 downloads

#4
Anca4411

Anca4411

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 03.08.2015
Nu geanta, husa si folie

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate