Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Cleste pedichiura

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
Aș dori să știu și eu o părere despre aceste produse. M-ar interesa pentru tatăl meu, are unghiile foarte tari și nu prea merge cu forfecuță sau unghieră. Merită de exemplu acesta? http://www.emag.ro/c...1/pd/DS204MBBM/
Tatăl meu bineînțeles că zice că e scump, dar dacă este bun îl cumpăr eu pentru el, doar să știu că este ceva bun și se poate folosi de el. Dacă nu, vă rog să îmi recomandați voi altceva.

Edited by gerbil, 02 August 2015 - 12:24.


#2
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013
[ http://cupio.ro/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/c/l/cleste_unghii_5.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Acesta este mult mai iefitn si bun: http://cupio.ro/cles...CFRDKtAodDWoDCw

#3
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007
Conteaza cel mai mult aliajul din care e făcut. Poți să găsești unelte minunate în magazinașe micuțe, la prețuri ridicole. Instrumente pentru manichiură/pediciură semi-profesionale am văzut la standurile Kallos amplasate în preajma supermarketurilor mari (Carrefour, Cora, Auschan etc).

#4
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
Mulțumesc mult, cred că rămân la acel Cupio mai ieftin care pare și mai bun.

#5
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007

 gerbil, on 02 august 2015 - 17:09, said:

Mulțumesc mult, cred că rămân la acel Cupio mai ieftin care pare și mai bun.
Adevărul e că nu ai cum să afli din ce fel de material e făcut până nu îl folosești.
Dar să știi că pedichiura la bărbați (care au nevoie de ea mai mult decât femeile) nu mai este așa o chestie extraordinară și merită făcută profesionist de câteva ori de an. Toată chestia e să sune și să-și facă programare, nu să intre în salon sperând că pedichiurista este liberă (chiar dacă este). Pedichiuristele nu se mai scandalizează să aibă bărbați drept clienți, daaaaaar se enervează dacă clientul nu este spălat pe picioare înainte de tratament. Și costă vreo 20-30 ron cu tot cu bacsis (și merita!!)

#6
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,049
  • Înscris: 10.09.2005
Am luat acel Cupio, este foarte bun. Mulțumesc.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate