Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Probleme Kilometraj

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
spiridusulverde

spiridusulverde

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 20.11.2011
Buna am o problema cu kilometrajul la un golf 2. Azi am obsevat ca nu mai imi inregistreaza km parcursi vitezometrul este ok. Am dat jos bordul si am invartit cu bormasina,surpriza imi inregistra km cand l-am pus iar pe masina nimic. Nu inteleg ce poate avea de desfacut nu pot pare a fi capsulat sau ceva in genul nu am vazut sa fie ceva sarit prin el si e ciudat ca invartit de bormasina a functionat. Care ar putea fi problema? O sa il mai desfac cam peste 2 saptamani masina merge luni la vopsit total.

#2
pelikanu

pelikanu

    tread carefully

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.08.2005
Hm ... Cu bormasina zici?

Ai incercat sa il dai inapoi si acum nu mai merge deloc?

#3
campary

campary

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 16.09.2005
Alea se dau inaint ! Astfel faci economie de timp, ajung mai repede la zero decat date inapoi.

On topic.
Pinioanele din ceas sunt din plastic. Unul din ele a cedat.

Edited by campary, 02 August 2015 - 05:32.


#4
spiridusulverde

spiridusulverde

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 20.11.2011
Nu de ce as da km inapoi :) ? Nu vreau sa o vand. Pur si simplu acum o saptamana am schimbat tot bordul pentru ca nu mai imi functiona nici turometrul nici vitezometrul. Si ieri am dat jos bordul am invartit de curiozitate cu bormasina si inregistra dupa ce l-am pus pe masina nimic. Bordul a fost luat din dezmembrari cu 118000 km a functionat perfect pana ieri dimineata.

#5
spiridusulverde

spiridusulverde

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 20.11.2011
Am gasit problema era o rotita zintata sarita cand o roteam cu bormasina tineam putin inclinat fara sa sesizez si statea pe pozitie insa cand era montat sarea de la loc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate