Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Achizitie Telefon de la RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
big-sharky

big-sharky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 11.02.2010
Salut
      "Batranul" Lenovo S860 a fosr dus in service la Depanero a 2-a oara pe 16.07.2015. Astazi se fac 16 zile, in care nu am primit nici un raspuns. Diseara merg sa cer negatie de service. Telefonul l-am luat in rate de la RDS in octombrie. Nici nu am terminat ratele la el.
       Presupun ca nemaifind pe stoc la RDS va trebui sa-mi ofere alt telefon cu performante, pret asemanator. Telefonul a fost achizitionat la 1379 ron. Credeti ca pot opta pentu alt telefon mai scump si sa mai platesc o diferenta? Ce telefon imi recomandati din lista RDS. Initial nu mai vroiam Lenovo (cei de la Depanero mi-au zis ca majoritatea au probleme cu semnalul), dar nu prea am avariante. M-am gandit la unul din urmatoarele modele Lenovo P70, Lenovo S60, HTC 816G.

#2
BRiaN87

BRiaN87

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 27.08.2010
Salut,

Recomandarea mea este HTC 816G.

#3
Neadumitru

Neadumitru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 669
  • Înscris: 02.11.2014
Daca vrei sa mai pui bani si e de acord DIGI, eu as lua Samsung a5. Daca nu, acel HTC 816G.

#4
big-sharky

big-sharky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 11.02.2010
A5 pare interesant, pretul putin cam mare la Digi. Insa mie imi trebuie un dual sim. A5 as lua pentru sotie si poate MI4I sau Asus Zenfone 2 pentru mine. Problema ar fi aici de buget.

#5
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,050
  • Înscris: 06.02.2012
In cazul meu, dupa multe reparatii pe garantie, mi-au schimbat telefonul.
Parerea mea e ca nu o sa-ti dea alt model de telefon, sau bani.

#6
big-sharky

big-sharky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 11.02.2010
Am primit negatia de service. Am fost la Rds si au zis k mai au doar 1 S860. Le-am zis k nu vrea si ca daca imi pot da Samsung A5. Eu mi-as lua Asus.

#7
big-sharky

big-sharky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 11.02.2010
Asus nu are 3G pe sim 2, asa ca pica aceasta varianta. Ce parere aveti de MI4I?  P8 Lite imi mai place, dar are bateria cam mica. Alte recomandari?
HTC 816G nu are bateteria prea mica? Eu vorbesc 2-3 ore zilnic.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate