Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Recomandari echipe / firme de constructii pentru zona Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
the1st

the1st

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.10.2014
Salut,

Mi-ar fi de ajutor daca ati putea recomanda echipe sau firme de constructii din zona Timisoarei, intrucat am ajuns in momentul finalizarii proiectului si ma gandesc sa incep constructia.

Sunt convins ca orice sfat, feedback pozitiv dar si negativ va fi de ajutor.

Mersi

#2
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Inginer Fara Cosmin,nu stiu exact cum ii zice firmei,a si luat ceva premiul patru pe tara in revista Arhitectura,a facut o biserica in forma de biblie,Jimbolia sau Sannicolau.Daca vrei iti dau nr. pe PM

#3
madness45

madness45

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.08.2011
Daca nu e tarziu , Unii construiesc o casa in Dumbravita dupa toate standardele de afara, am vazut cum au facut fundatia si au ridicat zidaria si am ramas masca.Totul dupa carte , dar nu stiu cat o sa coste la final, pentru ca nu au facut nici un fel de rabat la materiale sau calitate. O sa urmaresc indeaproape mersul lucrarilor , casa e pe stanga ...

Edited by euribiontuL, 08 February 2016 - 10:59.
eliminat reclama mascata. multumesc coforumistilor pt vigilenta!


#4
kolfleading

kolfleading

    Born to Raise Hell

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,987
  • Înscris: 01.03.2013
Pe un alt topic spuneai asa:

 madness45, on 04 ianuarie 2014 - 20:45, said:

Spre deosebire de tine/voi ,eu am o experienta de 17 ani in constructii si propria firma de constructii in Norvegia si acuma in Suedia ,de aceea pot sati spun si sa-ti dovedesc ca maninci kakat.Ai auzit de case pasive ? Stii dín ce se construiesc ?

Pe site-ul Nordic Villa ro spune asa:

Quote

Confort suprem, lucruri de calitate, viata buna. Sunt cateva din lucrurile pe care le-am invatat in 17 ani de activitate in domeniul constructiilor in Norvegia si Suedia.

Este evident ca ai directa legatura cu firma pe care o promovezi si stii foarte bine "cat o sa coste la final".

Din pacate pentru tine, faptul ca incerci sa ne pacalesti nu te recomanda ca o persoana de incredere si asta se reflecta asupra imaginii firmei pe care o promvezi.

PS: Exista si modalitati constructive de a-ti promova o afacere pe acest forum. Daca e nevoie, pot sa ofer mai multe detalii.

#5
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009
L-ai rezolvat...

#6
bobitzaaa

bobitzaaa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 23.02.2007
domn' doctor, bine ai revenit :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate