Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Sugestie adaugare Regula la Religie

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
robinudabout

robinudabout

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 28.01.2015
Va salut cu mult respect!

Nu am stiu cum sa-mi exprim sugestia, dar un participant la forum mi-a explicat cum sa fac si mi-a indicat sectiunea aceasta.

Deci ce sugestie am cu privire la aria de Religie:
Pe alte sectiuni exista aceasta regula:

Update: Comentariile de genul: "ăsta e topic la mișto", "a cui e clona asta" se vor solda cu cel puțin o zi de suspend.

As dori sa fie introdusa si la Aria Religie.
Eu sunt mai in etate, intru rar si ma exprim mai greu (a se citi: batraneste), dar asta nu justifica jigniri la care sunt supus de fiecare data cand scriu ceva.

View Postcleopatra00, on 22 iulie 2015 - 21:22, said:

RAbout trolli trollo.  

View Postcleopatra00, on 10 iulie 2015 - 12:31, said:

Zise fetișcana de 24 de ani, care în realitate e ditamai bărbatul cu copii. Curată și sfîntă ipocrizie!
P.S. Interesant dialogul vostru, ca de la clonă la clonă. Mai luați o pauză oameni buni, prea dă pe afară!
Sînteți cei mai (ne)potriviți să țineți lecții de spiritualitate sau credință pe aria SR.
Ipocrizie plăcută în continuare!

View Postcleopatra00, on 08 iulie 2015 - 20:08, said:

Tu mai trollezi mult pe unde apuci?


#2
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,897
  • Înscris: 25.06.2007
Off topic-ul repetat si atacul la persoana se sanctioneaza si conform actualului Regulament, deci cand apar astfel de situatii foloseste cu incredere butonul Report.

#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,457
  • Înscris: 30.10.2003

View Postrobinudabout, on 28 iulie 2015 - 10:44, said:

Pe alte sectiuni exista aceasta regula:

Update: Comentariile de genul: "ăsta e topic la mişto", "a cui e clona asta" se vor solda cu cel puţin o zi de suspend.
Nu stiu cum sa zic, dar sunt destul de multe topicuri care sunt la misto. Partea proasta e ca initiatorul vorbeste serios, iar topicul ramane acolo cu aberatiile mai mari decat comentariile de genul "asta e topic la misto".

Cand se rastalmaceste Biblia/Coranul sau eu stiu ce cartulie, de rad si curcile cu dos-ul si vezi ca initiatorul dai si lupta, incerci sa-i zici ca a cam luat-o razna.

#4
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,036
  • Înscris: 02.09.2005
sunt atatea forumuri cu tema religioasa, acolo sigur nu vei fi luat la misto.... aici, din pacate pentru tine, e totul la gramada... iar pentru unii, cum e si cazul meu, religia e egala cu comedia... poti sa ma invinovatesti?

Edited by jericho, 28 July 2015 - 12:25.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate